SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenburexin II & Lipo (x) Pack

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Siema,

Od dwóch miesięcy jestem na redukcji. Przez ten czas nie stosowałem żadnych spalaczy. Spaliłem 6 kg fatu, na ostatni etap redukcji, jeszcze miesiąc chcę kupić Clenburexin II & Lipo (x) Pack. Co myślicie o takim połączeniu. Druga sprawa jak stosować te suplementy.

Pozdro,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
LipoXpack możesz wziąć w dzień nietreningowy.Przed głównym posiłkiem.Clenburexin rano na otwarcie dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Siema ja jestem obecnie na redukcji i właśnie lecę na tym zestawie i do tego antykataboliki. A jeśli chodzi o suplementacje to wygląda ona tak:

Dzień Treningowy:

-Rano: 2 kaps Clenburexin 2,2kaps Super OMEGA-3,5anabolik Bcaa system,

-Popoludniu: 2 kaps OMEGA-3 + 2 kaps Clenburexin, ,Anabolik Bcaa 5kaps.

-Przed Treningiem: 2 kaps CLENBUREXIN 2 + 1 saszetka Lipo(X)PACK Z-9,5 Tab Anabolic BCAA,5kaps. 1Miarka Nitrobolon energizer, 15ml.L.carnitine Gold.

-Po Treningu: 5Kaps.Leucine fusion,5 Tab Anabolic BCAA,Amino fuel 2 tabl,10kaps. Amino max.

Na Noc: Białko Ultimate protein + Caps,2 kaps OMEGA-3,1tabl. Strong Vit C.

Dzień Nietreningowy:
-Rano: 1 saszetka Lipo(X)PACK Z-9 1,Anabolik Bcaa 5 tabl.5kaps.Leucine fusion,5kaps.+2 kaps OMEGA-3,15ml.L.carnitine Gold,

-Popołudniu: 2 kaps CLENBUREXIN 2 + 2 kaps Super OMEGA-3 + 5kaps.Amino max.

-Na Noc: + Amino max 5kaps,4kaps.+ 2 kaps OMEGA-3,Strong Vit C 1tabl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Jeśli chodzi o Clenburexin II & Lipo (x) Pack. to naprawdę polecam trening dieta i aeroby i tłuszczu niema!!! pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Clenburexin wrzucaj rano przed śniadaniem i obiadem z dużą dozą wody,LipoXpack przed trenigiem tak samo z wodą.
Dobrze by było,żebyś zabezpieczył nięśnie BCAA i dobrym tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
MARIO bardzo fajnie to ująłeś pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Leciałem takim zestawieniem 1,5 roku temu podczas prowadzenia bloga Trec'a. Brałem 3 Clenburexiny rano na czczo i Lipo(X) przed treningiem i efekty były rewelka!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Dzięki chłopaki za pomoc. Nie stosowałem narazie spalaczy, ładnie ze mnie fat schodził, ale standardowo mam problem z dolną częścią brzucha. Tak to jest bardzo dobrze. Właśnie dlatego chcę kupić ten zestaw spalaczy, aby dopalić fat z brzucha. Trening, dieta oczywiście jest. Aby zabezpieczyć mięsnie stosuje Anabolic BCAA System i Kre-Alkalyn. Kreatyna jest bardzo dobrym antykatabolikiem. Kre-alkalyn jak dla mnie to jest rewelacja, mam dużo siły jak na redukcje, nie ciągnie wody. A tłuszcze to oliwa z oliwek do każdego posiłku oraz Omega 3. Pozdrawiam



Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2011-06-29 11:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Czyli podstawy wszystkie masz, w takim razie takie połączenie spalaczy jakie zaproponowałeś a inni potwierdzili będzie ok ;)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3697
Lipo (x) Pack brać w dni wolne od siłowni? Czy tylko przed treningiem, Clenburexin codziennie?

Zmieniony przez - desmoRR w dniu 2011-07-02 19:07:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Wyżej masz rozpisane jak brać poczytaj sobie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy numer Rebel Magazine

Następny temat

AAKG MEGA HARDCORE + MASS XXL

WHEY premium