SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Żyrafka / dziennik/ REKOMPO: s.1-20, TRENING DOMOWY - od s.46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28862
Dzięki za propozycję ale rozmowa nie tyczy się rozkładu tylko który posiłek wyrzucić w DNT
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
no wiem...w takim przypadku wyrzuca 4posiłek i jest idealnie

grunt to do siebie dopasować


grrubcio czytam wypowiedzi aż taka nie jestem

idę już sobie,żeby nie był...

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-17 15:02:16

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21590
Grrruubas ja mówiłam o 'obgadywaniu' - rozmawianiu o tych przystojnych, pozytywnie...ale Żyrafka zajęta więc z venką mamy zajęcie w czasie machania ciężarami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
żyrafka pewnie ,że tragedi nie ma do sylwetra jeszcze 1,5 miesiąca więc spokojnie zdążysz .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
Obliques, Grrubas - nad tymi posiłkami pomyślę, ale narazie póki co jade "po staremu".
Alexxa - jakie komplekxy?! to Ci przy mnie akurat nie grozi. Czytam, że się wszystko wyjaśniło - ja na siłce nie gadam tylko zapierdzielam
Vajolet - no ja myślę....,nie chcę wybrać się znów w kreacji tuszującej talię, jak rok temu, hrhrhr.
---------------------------------------------------------------------------------------

DZIEŃ 2 17.11.2009 r.
trening siłowy
DIETA (B, T, WW , kcal )
1) 2 jaja, płatki ows., miód natur. = 21/ 15/ 73/ 513 kcal
2) cyc, orzechy włoskie, surówka = 27/ 21/ 6/ 323 kcal
3) cyc, oliwa, ryż brązowy, surówka = 26/ 22/ 39/ 464 kcal
TRENING
4) cyc, ryż brązowy = 36/ 3/ 34/ 310 kcal
5) twaróg półtł., jogurt nat., orzechy wł. = 31/ 40/ 10/ 527 kcal
(surówka dnia: marchewka, pietrucha, jabłuszko, cytryna)
RAZEM: (B, T, WW , kcal ) = 141/ 102/ 163/ 2136 kcal
pojutrze będzie więcej kcal

TRENING 1 [przerwy między seriami 90 sek]
1. Przysiad 6x8/8/6/6/4/4
8x 14 kg
8x 18 kg
6x 20,5 kg
6x 22 kg
4x 24 kg
4x 26,5 kg
Jak na pierwszy raz po przerwie to uważam, że ciężary niezłe, mobilizacja Grubasa bardzo pomocna

2. Suwnica 4x10/8/6/6
10x 50 kg (waga samych talerzy)
8x 70 kg
6x 80 kg
6x 90 kg
ostatnia seria już ciężkawo

3. Syzyfki 3x6-8
8x
6x
6x
bez obciążenia, chyba nie schodziłam zbyt nisko, bo ćwiczenie nie sprawiło mi żadnego problemu

4. Prostowanie nóg 3x6-8
8x 3 sztabki
6x 4 sztabki
6x 5 sztabek

AERO:
rowerek stacjonarny – 25 minut – tempo umiarkowane
Tętno:
Średnie HR: 144
Max HR: 169
Kcal: 267

No wreszcie!! Pierwsza siłówka zaliczona! jak dobrze się zmęczyć
Tak dawno nie robiłam przysiadu, że zapomniałam o właściwej technice, ale szybko zostałam naprowadzona na dobrą drogę. Na początku nieprzyjemny ból w nadgarstkach i łokciach – spowodowany był niewłaściwym trzymaniem sztangi, po ściągnięciu łopatek, trzymaniu sztangi węższym chwytem udało się łokcie skierować prostopadle do podłogi i ból ustał.

Przy syzyfkach się uśmiałam, śmiałam się sama z siebie. Następnym razem muszę znaleźć sobie miejsce w okolicy lustra, żeby widzieć jak nisko schodzę, raczej o ile za wysoko
Aero na koniec dość mocno mnie zmęczyło – kondycja się popsuła, czas najwyższy reperować!

Przed spaniem zauważyłam, że mam bardzo twarde udka!! Pompa

Dziś zaczynam delikatnie odczuwać nogi, wreszcie.
Ciężko mi się wstawało, gardełko pobolewa, ale piję herbatkę z miodkiem i cytryną i zażywam witaminki profilaktycznie, więc jestem dobrej myśli.

Miłego DNIA!!! i zdrówka wszystkim życzę!


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-18 11:30:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28862
Przed spaniem zauważyłam, że mam bardzo twarde udka!!
No też zauważyłem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 71190
Zyrafko w sprawie syzyfek:
jak za pierwszym razem robilam bez obciazenia to schodzilam nisko: czubek glowy/czola mniej wiecej na wyskosci talii i tez nie bylo to trudne.
teraz robie z hantla 17kg trzymana na piersi i jest trudniej

Obli Ci trening wyslala, czy sobie sama kopiowalas?
bo ja mam cos takiego:
prostowanie nog 3x6-8 10sek+max 15sek +max 90sek

powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
Aga - czytałam u Ciebie, że właśnie robisz z obciążeniem. Najpierw luknę jak nisko schodzę bez obciążenia, a jaksię okaże że jest okej to zacznę chwytać za hantle.

Co do treningu to kopiowałam od Ember, ale uprosciłam troszkę - tj. nie biore pod uwagę tego zapisu, który wkleiłaś-szczerze mówiąc nie wiedziałam co to oznacza, a nie miałam czasu poszperać (nie będę ciągle pytała Obli, skoro wiem, że juz pewnie gdzieś Wam tłumaczyła), jeżeli mogłabyś przybliżyc mi ten zapis to będę bardzo wdzięczna. Ja wczoraj robiłam zwykłe prostowanie nóg.
Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 71190
nie będę ciągle pytała Obli , skoro wiem, że juz pewnie gdzieś Wam tłumaczyła
akurat udalo mi sie samej rozszyfrowac

prostowanie nog 3x6-8 10sek+max 15sek +max
jedna seria sklada sie z:
8 pow (do upadku)
10sek przerwy
max pow
15sek przery
max pow
koniec pierwszej serii
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
"Max pow" to znaczy, że mam robić maksymalna ilość powtórzeń? ile dam rade tym ciężarem, jakim robiłam te 8?

akurat udalo mi sie samej rozszyfrowac - ja nie jestem taka genialna

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-18 13:38:21
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj FBW do oceny

Następny temat

FBW powrót po przerwie, temat walkowany 1000 razy;D

electro
Polecane artykuły