SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] Split - partia 2x/tydzien. Dla początkujących i nie tylko...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14495
dzieki za plan :D Tylko ile on powinien trwac tygodni?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Jak dlugo bedizesz mial postepy to cwicz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 571
Jezeli kończę 5 miesiąc ćwiczeń, ten trening z podziałem na ciezki i lekki bedzie dla mnie czy tylko te 2 zestawy ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 571
bo to jednak jest 13 serii np. na klate?
...
Napisał(a)
Usunięty przez _IvErSoN_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313

"bedac swiadom swojej siły nie reaguje na zaczepki słabszych"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Lekki-cięzki.

Niezależnie od stażu to jest optymalniejszy podział
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4105
Witam, mam problem. Ćwiczę w domu i nie mam możliwości wykonania wszystkich ćwiczeń w planie z jednakową objętością, a mianowicie:
uginanie leząc
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem
Jest możliwość je zastąpić jakimś ćwiczeniem? Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
uginanie - inne cwiczenia na tyl ud

podciaganie - jakies wioslo np
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Witam czy moge zaczac od tego rodzaju treningu po pol rocznej przerwie? (wczesniej cwiczylem przez 2 lata)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
w sumie mozesz.... na przyszlosc zadawaj takie pytania w pojedyncznych pytaniach.

Zmieniony przez - eeroo w dniu 2009-07-12 16:32:05

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase a BJJ

Następny temat

Obiegowka

electro
Polecane artykuły