) Zastanawiam z jakim obciążeniem(obecnie jestem w stanie zrobić 4x30kg w ostatniej serii) musiałbym drążek robić,żeby "swobodnie" móc się podciągnąć na jednej ręce ze zwisu.
PS: Widzę, że MOC jest

Ilość wyświetleń tematu: 124344
) Zastanawiam z jakim obciążeniem(obecnie jestem w stanie zrobić 4x30kg w ostatniej serii) musiałbym drążek robić,żeby "swobodnie" móc się podciągnąć na jednej ręce ze zwisu.

, ale zdiwili sie jeszcze bardziej jak se po MC podszedlem do drazka i zrobilem 2 powt na kazda reke, pozniej cos na bary zeby zrownowazyc "braki trojboisty"
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.
1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!
Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.
1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
ech.. złapał mnie skurcz w prawym najszerszym i słabiej dolnym prawym piersiowym wiec na tym zakonczyłem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.
1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.
1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły