SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN / BLOG 2 - do przodu po trupach konwencji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110028

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
na fotkach z sierpnia wyglada jakbys mial najmniejsza ilosc sadla
plegar sie swietnie prezentuje, jak wrocisz do mocnego wiosla to bedzie jeszcze lepiej

faktycznie widac ze masz mase miesni brzucha spora, po spaleniu by wygladalo za***iscie, ale wiadomo jakie masz cele

http://www.t-nation.com/free_online_forum/pictures_pics_photo_body_image_performance/all_powerlifters_are_fatties

zobacz tutaj, niezla przemiana trojboisty. zaczal wycinke chyba po kontuzji hamstringa, ktora uniemozliwiala mu przysiady i ciagi

zeby nie bylo, ze mysle tylko o wycinkach to spytam, czy nie myslales nad treningiem szybkosciowym, ze skokami i plyo? kiedys chyba cos takiego probowales

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
ok WODYN. Zrobię więc tak jak mówisz. Nie będę mierzył maksów tylko jade już od wtorku.
założę dziennik ale na body-factory:)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Dzień dobry
Dziękuję za krótkie acz konkretne wskazówki.Co do żony to będziemy robić izometrię tak 3 razy w tygodniu,delikatnie przez 3 miesiące a potem się zobaczy.
wystajacy brzuch to tez wina objetosci zawartosci jamy brzusznej - to raczej bardziej mój problem niż żony

wyobraz sobie kogos z nieproporcjionalnie dlugimi udami , rozklad sil jest taki ze aby utrzymac rownowage ze sztanga na plecach przysiad nie moze byc za gleboki, no chyba ze pochyli sie na chama do przodu - taaaa...to właśnie też mój problem.
Aha - jeszcze filmik.Na samym początku jest boczne ujęcie gdzie doskonale widać pracę kolan a na pozostałych scenkach pochylenie do przodu.Ścisz nieco głośniki
https://www.sfd.pl/ILE_PRZYSIADACIE.._WASZE_WYNIKI_..!!-t243329-s32.html

Pozdrawiam!
P.S. - dyskusja odnośnie siadów zaiste interesująca. Mam nadzieję że to nie koniec!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Mietki

raz jestem tłuściejszy a raz chudszy, latwo nabieram i latwo gubie smalec ale tylko w jakims tam przedziale jaki moj organizm uwaza za "optimum"

fotki sa z roznych okresow

ostatnio mialem konkretna krate na brzuchu[szczegolnie po bokach] w 2005[mma], robila na innych wieksze wrazenie niz na mnie


Wuchta - plecy jak u Rafała B to bede mial nie wczesniej niz 50cm w bicu i 320 w ciagu

tzn jesli chodzi o najszersze, bo prostowniki to sam nie wiem jak sie zachowaja


Farseer

troche daleko mi do goscia z linku

a co do pytania - jak bede mial stabilna sytuacje to pomysle nad walkami MMA, co nie obedzie sie bez pewnych strat sadla i zyskow dynamiki i kondycji

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ten Shin

a mi sie wydaje ze dosc tej dyskusji bo walcze wciaz zeby w coraz to inny sposob przedstawic te same argumenty


co do siadu

-wprowadz przysiady przednie [skoncentrujesz sie na glowych]
-wprowadz lzejsze przysidy po skonczeniu MC
-wprowadz 1/3 przysiady ze stojakow/ogranicznikow
-wystawiaj kolana mocno zeby sie tak nie pochylac
-mam nadzieje ze masz buty do przysiadow
- z takim pochyleniem tulowia zapewne wiele znaczy uzycie pasa ciezarowego

alternatywnie mozesz robic szersze przysiady ale samoistnie straca na glebokosci , jednak zminimalizujesz pochylenie w przod tulowia

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
Wodyn, dostałeś mojego maila ? ( z innej skrzynki posłałem - 2fast4you00 )

wiem że człowiek nie maszyna, nie na wszystko jest czas, tylko ja nie dostałem komunikatu że wysłało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nie dostalem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
posłałem jeszcze raz z tej skrzynki z konta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
czemu na forum tego problemu z lokciem nie przedstawiles?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6318
witaj wodyn sorki ze tak na blogu ale ostatnio to chya jestes najbardziej rozchwytywanym specem na sfd.
Otóż przymierzam sie do twojego planu priorytetowego na klatke i mam kilka pytan

PON:
1)wyc lezac PROGRESJA PO 15 POWT: 40KG, 45KG, 50,55,60,65... do ciezaru na ktorym nie wyrobisz 15 powt KONIEC
2)przysiady ze sztanga 5*15powt
3)prostowanie do dolu 5*15
4)wspiecia na palce 5*15


SRODA:
1)wyc lezac PROGRESJA PO 10 POWT: 40KG, 45KG, 50,55,60,65... do ciezaru na ktorym nie wyrobisz 1O powt KONIEC
2)wioslowanie jednoracz na wyciagu dolnym 5*10p
3)wyciskanie zza karku skrocone 5*10
4)unoszenie sztangielek bokiem, niepelne 5*10

PIATEK:
1)wyc lezac PROGRESJA PO 5 POWT: 40KG, 45KG, 50,55,60,65... do ciezaru na ktorym nie wyrobisz 5 powt KONIEC
2)martwy ciag: 5*5p(nie przesadzaj z ciezarem)
3)naprzemienne uginanie ze sztangielkami: 5*5
4)lekko: brzuszki, lydki i przedramiona po 1 serii po 25-50powt.


1.Najbardziej pasuje mi pon sr sob dac dzien 5-tek w srode? Bo chyba po nim przyda sie dluzsza regeneracja


2.Moge gdzies tu wcisnac jakies podciaganie?


3.3)naprzemienne uginanie ze sztangielkami: 5*5
Moge zamienic na zwykle uginanie ze sztanga? bardziej pompuje mi sie po nim bic a przy takiej malej ilosci seri trzeba chyba maksymalnie je wykorzystac



2)wioslowanie jednoracz na wyciagu dolnym 5*10p

Moglbys kiedys wrzucic filmik jak ty to robisz ogladalem juz setki filmow probowalem roznego chwytania sztangi ustawiania lokciow itd a ciagle wydaje mi sie ze to cwiczenie robie tylnym barkiem ;/

narazie tyle jak bedziesz mial czas odowiedz prosze
Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

dysproporcje - łapy - obwody i siła

WHEY premium