SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN / BLOG 2 - do przodu po trupach konwencji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Kuba

w 2001 roku robilem w sumie takie jak na filmiku

moze dobrym wyznacznikiem bedzie to ze sztanga na stojaku byla pomiedzy klata a brzuchem

teraz cwicze w szerokich rozstawach nog zeby mniej obciazac kolana

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no u mnie jest tuz pod cyckiem - tutaj tego nie widac, ale mam nagrana serie z 280kg i tam specjalnie stanalem zeby zmierzyc wysokosc
ja nie moge szeroko stanac bo mi urwie udo przez ta kontuzje wiec staje wezej niz na szerokosc barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ciupelek
plan delikatnie ewoluował od czasu jak go opublikowałem

najlepiej jak sobie przejrzysz:


https://www.sfd.pl/Revan2005/DZIENNIK_-_OldSchool_w_piwnicy.-t440252-s9.html



https://www.sfd.pl/_Raptacz/BLOG/Pakt_z_diabłem/OGIEŃ!/16str-t437206-s16.html

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Kuba

a co to za kontuzja?

kolano czy przywodziciel?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ch* go wie co dokladnie... moze to byc po prostu uszkodzona zyla bo bol dosc szybo przeszedl (znaczy przeszdl ból "spoczynkowy" - nie boli juz jak siedze.. dopiero jak zejde ponizej pewnego kąta)
ale wyglada to tak:




strzelilo przy siadach

aha... i kontzja mi sie odnawia ,... strzelilo pierwszy raz w grudniu 2006 roku.. trzymalo 12tyg ... po roku odnowilo sie na 2tyg i moglem normalnie dzwigac. Ale nigdy nie bylo krwiaka

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2009-02-03 01:10:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
krwiak -> naderwany miesien

wylew podskorny jest jednak zazwyczaj sporo wiekszy


jestes pewien ze nie przeszkadza to w MC sumo i klasyku >???

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee... przy MC boli... do tej pory nie bolalo przy MC na prostych nogach + sklonach (jak nie bylo krwiaka, a kontuzja sie odnawiala to tylko te 2 cwiczenia robilem). We srode zobacze czy teraz tez moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no to wszystko wskazujena jeden z przywodzicieli

jesli pozwolisz miesniom na calkowita rehabilitacje to bedziesz mogl jeszcze dzwigac duze ciezary

ale musialbys sobie dac duuuzo czasu

w Twoich treningach bardzo mocnoobcizales przywodziciele [i nie tylko] co 2 dni

nie widzialem tam ekkich treningow, sadze wiec ze to zasługa kumulacji mikrourazow

wniosek jest taki
-powrot do stanu "uzywalnosci" to dopiero poczatek rehabilitacji
-po tym powrocie daj sobie przynajmniej rok takich trenigow ktore nie nadwyrezaja tego obszaru
- po powrocie do ciezkich treningow unikałbym jak ognia systemu ciag-siad-ciag-siad , chyba ze 1 na 2 lub 1 na 2 treningi bylyby lekkie na ok 55%CM RAW i na malo powt

-koncowki siadow pozwola na utrzymanie duzej sily "potencjalnej"
-musisz znalezc inne cwiczenie na utrzymanie mobilnosci w pelnym siadzie, np przysiad przedni wąsko powinien sporo zdzialac bo angazuje przywodziciele minimalnie


-dociaganie moze okazac sie analogicznym rozwiazaniem jak koncowki siadow, ale dociaganie raczej wasko
-MC na sztywnych nogach zas analogicznie do przysiadow przednich wasko - na utrzymanie mobilnosci


-przywodziciele sugerowałbym zostawic w spokoju do czasu zagojenia, nastepnie osiagnawszy to trenowac je cwiczeniami izolowanymi po ok 30-50 powt 1-2 serie i na kazdym trenngu [jesli nie macie "babskich maszyn" to cos musisz wydumac - opor w przywodzeniu kolan]


do czasu wyleczenia zawsze mozesz skonentrowac sie na wyciskaniu lezac , ale jesli nie dasz sobie czasu i znowu powtorzysz takie postepowanie treningowe "jak zwykle" to sadze ze skonczy sie "jak zwykle"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Hmm czyli coś takiego
A
Wyciskanie na płaskiej
WYciskanie od czoła w superserii z sciąganiem z góry
SS1Uginanie szeroko podchwyt
SS2Zarzucanie nachwyt
SS3francuz
SS4wąski wycisk

B
Przysiady ( mogą być boxy? bo widziałem że Student miał boxy, a dzisiaj miałem w-f na siłce i sprawdzałem i fajnie mi się robi. )
MC ( Sumo )
SS1 Łydki
SS2 Brzuch
SS3 Przedrami
Coś takiego ?




Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2009-02-03 15:30:55

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2009-02-03 15:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
mam wrazenie ze nie musze odpowiadac bo wszystko masz czarno na ... błękitnym

WIELKIE LITERY


Hmm czyli coś takiego
A
Wyciskanie na płaskiej
ZGUBILES ODWROCONE WIOSLOWANIE/INVERTED ROWS

WYciskanie od czoła w superserii z sciąganiem z góry
SS1Uginanie szeroko podchwyt
SS2Zarzucanie nachwyt
SS3francuz
SS4wąski wycisk
NIE WASKI, ULTRA-SZEROKI


B
Przysiady ( mogą być boxy? bo widziałem że Student miał boxy, a dzisiaj miałem w-f na siłce i sprawdzałem i fajnie mi się robi. )

OCZYWISCIE, MOGA TEZ BYC SIADY PRZEDNIE JESLI WOLISZ

MC ( Sumo )

SUMO CZY KLASYK?
ZALEZY OD TWOJEJ BUDOWY, KTORAKOLWIEK WERSJA LEPIEJ IDZIE JEST LEPSZA

SS1 Łydki
SS2 Brzuch
SS3 Przedrami
Coś takiego ?

POPIERDILILES Z LYDKAMI
MIALES PRZECZYTAC 2 DZIENNIKI , DZIWNE ZE NIE ZAUWAZYLES GDZIE SA LYDKI

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

dysproporcje - łapy - obwody i siła

WHEY premium