SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN / BLOG 2 - do przodu po trupach konwencji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579

MOCNA POMPA BICEPSOW UNIEMOZLIWIALA MI OPUSZCZANIE CIEZARU DO OBOJCZYKOW, PRZEZ CO PRZY PODBIJANIU DOZNAWALEM DZWIGI NA LOKCIE, KTORE MAM NIECO WRAZLIWE -zastanawiam sie nad poszerzeniem chwytu jeszcze odrobine, przynajmniej na 15tkach, pompa w bicepsie nie ulatwia tez zarzucania bez narazania lokci


JAKA MASZ SZEROKOSC CHWYTU ??

JA MAM Z TYM PROBLEM WłAśNIE BO BARDZO WASKI CHWYT MAM. PRZY SZERSZYM COS MI PRZESKAKUJE W LEWYM BARKU I TROCHE SIE BOJE SZERZEJ łAPAC. CO Z TYM ZROBIC ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
Wodyn, pytanie z gatunku 'bo jestem ciekaw'.

jaki wpływ na budowanie masy piersiowych ma szerokośc chwytu ?

do tej pory stosowałem sredni chwyt jakies 65 cm, przerzuciłem sie na kilka treningow na szerszy około 80 cm i zauwazylem ze sporo lepiej mi sie wyciska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
u mnie [ponoc idealnie wazaca waga] pokazala 104kg

w ubraniach ok 13.00 takze na czczo bez ubran jest pewnie i tak wiecej jak 100... '



Swiezak


"lepiej sie wyciska" ale nie tylko dzieki miesniom piersiowym
na pierwszym miejscu postawilbym tu zniesienie "wyraznego" martwego punktu ruchu
pozniej mniejsze rozciaganie miesni, glownie tricepsow
no i wiadomo - pracujesz "jako calosc" czyli masz rownanie wielu zmiennych obrazowo mowiac, nie bazujmy wiec na jednej zmiennej

co do samego specyficznego pytania - czym szerzej tym krotszy ruch i mniej wyrazista "martwa strefa ruchu" wiec jest latwej wyciskac, bardzo mozliwe tez ze bedzie to bardziej produktywne , ale tu rozne bywa

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Gruby 69

jesli masz dobre stojaki+asekurantow lub maszyne smitha z ogranicznikami ruchu
to polecam szerokie wyciskanie od czubka glowy
wiele osob na forum mowilo mi ze problemy z barkami znikaly a postepy trwaly bardzo dlugo juz dzieki samej zmianie cwiczenia


jesli sac musisz robic push-press a szerzej "cosprzeskakuje i boli" to nie ryzykuj szerszego chwytu


aha

kiedys robilem wyciskanie stojac podchwytem, ciezary rzedu 65-70% maxa dla wyc "zolnierskiego"


moze Ci tez przypadnie do gustu

polecam wowczas w planie oba wspomniane powyzej rodzaje wyciskania


jakim planem cwiczysz tak w ogole?

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-12-27 12:59:53

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5333
WODYN dążysz do jakiejś określonej wagi czy poprostu jak idzie do przodu to niech idzie??

PRIDE OR DIE
YOU MAY HAVE MY BODY & MY SOUL, BUT YOU WILL NEVER TOUCH MY PRIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
Wodyn , jeszcze jedno pytanie odnosnie 15-10-5

pisales ze trening B po 3 Wf-ach w szkole to nieporozumienie.
zmienil mi sie podział godzin i we wtorki mam do 18;20 , wiec w domu będe okolo 18:50 , musze cos zjesc ( co polecasz w tak krotkim czasie przed treningiem, do tej pory szamałem kure plus ryz, ale w 30-40 min do treningu bedzie mi to zalegac na zoladku ), chwile odpoczac zeby nie isc z pelnym brzuchem na trening , wynika ze na silowni pojawie sei okolo 19:45 . silnia tylko do 21 czynna. wiec mam malo czasu na rozgrzewke plus trening. wydaje mi sie ze w tym krotkim czasie zdaze wykonac trening A . siady i ciagi w B plus reszta wydaje mi sie ze bym nie zdalyl.

i teraz, pasuje mi zostac przy rozlozeniu pn-wt-czw-pt . i skoro w wt malo czasu na trening i B po wfach to bład , to czy mozna zaczac system od B-A-B-A , zamiast A-B-A-B ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Vegeta

jedno i drugie

chcialbym "kiedys tam" wazyc 120-125kg, dobra baza miesniowa do innych sportow "ciezkich" plus dobra baza na starosc bo powiedzmy po 50tce miesnie beda juz wiotczaly powoli a czym wiecej do tego czasu zdrowo nabuduje tym mniej sie bede nimi przejmowal pozniej

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-12-27 13:39:52

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A takie pytanko nie związane z treningiem - co studiowałes na Polibudzie poznanskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Swierzak

a czy musisz cwiczyc we wtorek?

nie mozesz cwiczyc powiedzmy :
niedziela-poniedzialek
czwartek-piatek

albo podobnie/??


Adzik

budownictwo


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-12-27 13:52:55

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
Wodyn, niema opcji ponieważ w niedziele siłownia nie czynna.

pn-pt jest do 21
sobota do 13

takie głupie godziny otwarcia

jakbym nie ułożył to wtorek musi być
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

dysproporcje - łapy - obwody i siła

WHEY premium