SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN / BLOG 2 - do przodu po trupach konwencji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jestem perfekcjonista

nie opublikuje planu z błedami

sam sobie jestes winny ze cwiczysz za powoli na planie jaki dałem

niestety jak juz gdzies napotkam na martwy punkt w rozmyslaniach zostawiam to na pozniej , i czekam na wylonienie sie rozwiazania z podswiadomosci

dlatego trwa to długo

za duzo wymagales zeby dostac szybka odpowiedz

prawde mowiac jest to dla mnie wyzwanie, i gdybym nie lubił wyzwan to bym Ci powiedział cos niecenzuralnego na takie zachcianki

takze cierpliwosci



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-01-27 14:59:31

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
MOC jest. WOLA jest. WIEDZA jest.
Wodyn, co zamierzasz osiagnac i kiedy? Z taka baza mozesz zrobic prawie wszystko , wiec co?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
stare chinskie przysłowie
ktore ma na mnie wielki wpływ juz od czasow podstawowki kiedy moim glownym celem byly sztuki walki

"Czlowiek ktory pokonał innego człowieka jest człowiekiem silnym
Człowiek ktory pokonał samego siebie jest czlowiekiem poteznym"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wodyn to moze inaczej, napisz mi jak bys to widzial nie do konca uwzgledniajac moje zachcianki.
Tak patrze ze dal bym rade czasowo zrobic 2 partie na jednym treningu, wczoraj robilem triceps i zajelo mi 30 min nie spieszac sie wcale.
Wczesniej robilem takie dlugie przerwy miedzy seriami bo jak juz Ci pisalem balem sie szybciej ze wzgledu na kontuzje. Teraz widze ze jest ok.
Tylko jak mozesz to rozpisz mi to po swojemu biorac pod uwage moje poprzednie kontuzje i czas potrzebny na regeneracje - ale z tym nie powinno byc tak zle bo raczej duzo spie, i biore bialko biogenix pro longatum, animal paka i bcaa przed treningiem.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na razie jestes na tak niskim poziomie siły ze powinienes sie wyrobic w czasie w planie bez zmian

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hmm w planie bez zmian jak ja nie mam zadnego planu :]
Robie to co mi akurat przyjdzie tego dnia do głowy:)

"A plan" jest taki że robie jednego dnia tylko jedna partie, ale zbytnio nie pilnuje co i kiedy robiłem.
Zreszta jak sam zauwazyles mam strasznie dlugie przerwy miedzy poszczegolnymi treningami - ta robocza rozpiska.

Mysle ze mogl bym robic i 2 partie danego dnia. Tylko nie za bardzo wiem ktore ze soba polaczyc zeby to sie dobrze zgrywało?

I czy jak bym robil 2 partie to najpierw robic
pierwsze ciezkie
drugie ciezki
i dopiero po kolei lekkie?


Czy:
1 ciezkie
1 lekkie
2 ciezkie
2 lekkie?


Wiesz o co chodzi?

I czy jak bym robil
1 ciezkie
2 ciezkie
to robic te cwiczenia na zmiane czyli np seria przysiadow i seria bicepsow??
Jak to widzisz?

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-01-27 18:24:20

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no comments



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-01-27 18:26:14

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Wodynie wysłałem do Ciebie e-mail. Mam nadzieję że coś mi pomożesz .

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wodyn hmm to co? mam dalej robic po tej 1 partii danego dnia?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
rob po staremu poki nie bedzie nowego , tylko odpoczywaj mniej

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

dysproporcje - łapy - obwody i siła

WHEY premium