SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1384944

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Aha czyli to by było tak:
poniedziałek="ćwicze z workiem"
wtorek=trening
środa=wolne
czwartek=trening
piątek="ćwicze z workiem"
sobota=wolne
niedziela="ćwicze z workiem"

Taki plan bedzie spoko?

Starczy tyle ;P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Ups tam w sobote powinno byc trening ;/

Starczy tyle ;P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
może być
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Gendar - możesz bezpośrednio po treningu. Jednak nie sądzę abyś dał radę 30 min, chyba że to będzie takie klepanie od niechcenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Czyli po treningu, oki thx. Zobaczymy jak to będzie ;]

Starczy tyle ;P

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi spróbuje ci zaufać i zacznę ten magiczny trening . Mój już mi się oklepał . Rozumiem ,że w tym treningu najbardziej wchodzi rzeźba i wytrzymałość a masa to tak trochę z boku .. ;) Ale tak czy inaczej zobaczymy co to daje .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozwól tylko , że dla siebie zrobię pewne zmiany a mianowicie :
1. Podciąganie podchwytem zmienię na podciąganie w nachwycie ponieważ w podchwycie bicepsy za bardzo wspomagają plecy przez co plecki się trochę obijają ;)
2. Nawijanie zastąpię 2 mocnymi ściskaczami ( naprawdę trudno je ścisnąć )
3. I pompki w wąskim rozstawie na triceps zastąpię wyciskaniem francuskim bo mam hantel 12 kg na stanie .

I tutaj jeszcze jedno pytanie : Ile czasu stosować ten trening ? I czy można wykonywać go cały czas ? Np rok , 2 itd .
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

electro
Polecane artykuły