SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1357885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie dużo białka, a zbilansowana dieta. Zajrzyj do działu odżywianie i przeczytaj posty podwieszone.

Co do łokcia, są trzy opcje albo jest słaby i powoli powinien sie do treningu przyzwyczajić, albo masz jakąś kontuzje, lub po prostu jakiś problem z łokciem.



Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-06-07 22:40:59

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
tyle, że ja mam niby słabą futrynę i nie da sie u mnie drążka zamontować bo ściana poleci.. x/
ale spróbuję..
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Krzychup, a miałeś jakieś kontuzje?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
KrzychuP - mam Cię potraktować jak trolla? Załóż osobny post.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
A ja mam takie pytanko - czy w ćwiczeniach z baniakami można ćwiczyć 2 hantelkami (w sumie jakieś 4 kg), z tym, że każdą stronę osobno (tzn. najpierw hantelki w jednej ręce, później w drugiej)?
No i jeszcze coś - czy niektóre z tych ćwiczeń można zastąpić ćwiczeniami z ekspanderem (bo takowy posiadam)? I ile było by wtedy powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2562
Możesz tak robić z hantlami, tylko pamiętaj żeby trzymać prosto plecy ( bez przechyłów)
a ekspanderem też rób te 12-15 , jak bedzie za lekko to rób wolniej (jak za ciężko to nie rób, bo bedzie źle technicznie, wtedy lepiej normalnie)

Zmieniony przez - TonySnk w dniu 2008-06-09 17:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
Czyli zamiast punktu 4. mogę zastosować "rozciąganie ekspandera nad głową" (wszystkie nazewnictwa z Atlasu Ćwiczeń - http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp), zamiast 6. "rozciąganie ekspandera za plecami", itd? Pytam, bo w atlasie na poszczególne ćwiczenia wymienionych jest więcej partii mięśniowych niż tylko te, które miały by zostać zastąpione. A sam ekspander ma 3 odczepiane gumy, więc z trudnością nie powinno być problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
Mam jeszcze pytanie dotyczace rociagania.Przy cwiczeniach pisze ile powtorzen,ale jak mam to rozumiec np. w rozciaganiu miesni czworoglowych ud?Mam zmieniac ta noge 10 razy?Czy poprostu policzyc do 10?

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Drzewko - naciągasz, przytrzymujesz, odpuszczasz = 1 powtórzenie i tak ileś tam razy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium