SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
Ja też jutro, więc dzielimy się postępami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 488
czy jeśli mam 20 lat i mam zamiar zacząć trenować regularnie wcześniej miałem styczność z ćwiczeniami i treningiem, ale chciałbym zabrać się za to na poważnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 488
..i moje pytanie brzmi czy mam zastosować się do takiego planu obwodowego czy też mogę ćwiczyć partie 3 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5510
wiTam...
jakie ćw.moge wykonać zamiast 4 z drążkiem..ponieważ go nie posiadam.i czy lepiej zamiast tych baniaków to mógłbym zastąpić hantlem 6kg i 5kg???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5510
Kiedy będą zdjęcia !!!???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Cierpliwości - zmieniłem robotę i np. dopiero teraz mam 30 min żeby zerknąć do działu.
Życie, życie jest nowelą ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Witam zaczalem trenowac wg tego planu ale puki co jestem dosc slaby i nie moge sie podniesc wiecej niz 5 razy na drazku czy lepiej dobic do tych 8 pozniej w seriach np po 1 (ile dam rade) czy odpuscic sobie i robic tyle ile moge? Ze wzgledu na to ze nie ma zdjec nie abrdzo wiem jak robic te latwiejsze podciagniecia. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1417
ja tez nie moge robic w 3 obwodach 8 pelnych podciagniec, wiec robie 5 a pozniej bd staral sie nieco zwiekszyc iiczbe podciagniec.Wydaje m i sie, ze tak jest dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1133
zacząłem dzisiaj ten trening i musze powiedzieć że najwiekszą trudność sprawiły mi plecy i triceps, zastąpiłem ćwiczenia na barki wyciskaniem sztangielek dodałem szrugsy no i biceps robie hantelkami robie 3 obwody tyle że w 3 tylko szrugsy i barki bo te partie musze szczególnie wypracować co wy na to?

wciaż nie ułożony inteligent bez szkoły..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3342
Wszystko ok. Ale mam pytanie ile razy w tygodni taki zestaw powinno sie wykonywac. Bo z tego co wiem nie mozna jednej partii miesni cwiczyc codziennie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium