SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Nie wykonuj 8 obwodów! Odwieźlibycie do szpitala. Jest napisane, że maksymalnie można wykonywać 5, ja osobiście robię 3, bo jestem po nich całkowicie zmęczony i nie zamierzam ich dodawać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Modyfikant jeżeli nie jesteś w temacie to się nie udzielaj... Mawashi pisał kilkanaście stron wcześniej jak ktoś pytał kiedy przejść na trening dla zaawansowanych że jeżeli dajesz rade zrobić 8 obwodów tego treningu to przechodzisz na następny trening (dla zaawansowanych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
wydaje mi sie ze drazek mozna zastapic tez wioslowaniem hantlami, tyle ze wtedy ogolnie dziala tylko miesnie raczej a nie cala obrecz barkowa jak przy drazku. Masz w atlasie opisane. Moge sie mylic wiec jak cos to mnie poprawcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
a kiedy jest czas na regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
no masz napisane, cwiczysz np poniedzialek sroda piatek a wolne we wtorek, czwartek, sobote niedziele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
i w kazdym dniu dwa ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422


Robisz wszystkie ćwiczenia które masz wypisane 3 razy w tygodniu (za każdym razem wszystkie, nie po 2,3,10 tylko wszystkie!!)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dzięki chłopaki za pomoc, szczególnie Szepke Zabiegany trochę jestem.

Apeluję, zanim zadacie pytania przeczytajcie dokładnie co jest napisane na pierwszej stronie.
Poza tym wydaje mi się, że jeśli chcecie coś zrobić dobrze to warto poświęcić godzinkę na przeczytanie o czym tutaj piszemy od kilku miesięcy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Czy można przejść na trening dla średniozaawansowanych kiedy wykonuje się tylko 4 obwody max?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium