SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1357978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
MAM PYTANIE CO MOGE ROBIC INNEGO NA TRENING PLECOW BO NIEMAM DRAZKA I NIE MOGE ZAKUPIC?? ODP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Hmm.. "prawdziwa" sila to ta wytrenowana na silowni, tylko ze przy takiej tracisz dynamike, wytrzymalosc, czyli to co w prawdzie dla Ciebie najwazniejsze.
Dobrze jakbys zajal sie ciwczenia - wyciskaniem itp. jako uzupelnienie le parkour, bo wtedy by jeszce lepiej szla sila, zrecznosc i dynamiki bys przy tym nie tracil.
Sila zdobyta podczas trening parkour`a to cos innego od tej silowni. Tylko dobrze jest polaczyc te dwie sprawy razem.

Nie znam sie na tym tak dobrze, wyslij PW do Mawashiego moze on Ci cos poradzi, pozdro;


pepek mozesz robic wioslowanie baniakiem.


Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-07-25 12:33:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Wyciskaniem? Dla osoby w wieku lat 16 jest to bardzo niezdrowe co jest rzeczą niepodważalną. Mam w rodzinie osoby pracujące w medycynie i już kilku lekarzy jak i rehabilitantów wypowiadało się do mojej osoby, żebym broń boże nie podnosił jakiś ciężarów. Bezpodstawnie tego nie mówili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Dlaczego? Masz jakies wady kregoslupa? Konczyn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Nie. Każda młoda osoba nie powinna wyciskać, ze względu na to, że jeszcze kościec się rozwija i w przyszłości odbije się to katastroficznie. Jak pójdę do tego rehabilitanta od fitness spytam się go i z chęcią tu odpowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No nie wiem, pewnie wiele osob by sie klocilo z tym. Tak samo kazda mloda osoba nie powinna spedzac duzo casu przy kompie. Wg mnie kiedy przejdzie sie juz okres szybkiego wzrostu, to silownia ( cwiczenia wykonywanie prawidlowo technicznie! ) moze przyniesc tylko korzysci.

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-07-25 20:45:15
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium