SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Liver - tak chodzi o to, co wkleiłeś na poprzedniej stronie ;)


Zmieniony przez - szepke w dniu 2008-12-04 16:57:45

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2562
Po co nerwami zwiększać sobie poziom kortyzolu i pozbawiać magnezu W każdej sytuacji dobra rada :D

A Liver, mam nadzieję że już rozumiesz, jeśli nie, może daj poczytać rodzicom( lub kolegom ) i oni ci wytłumaczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 322
Witajcie

Czy podczas rozgrzewki przy skłonach tułowia w przód z pogłębieniem robimy tzw "koci grzbiet" czy odcinek lędźwiowy ma być wygięty ku przodowi? To samo pytanie mam co do stretchingu. Czy podczas rozciągania mięśni grzbietu robimy koci grzbiet czy wypychamy odcinek lędźwiowy kręgosłupa ku przodowi?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
a dwa obwody to są 2 całe zestawy ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2562
tak

a 3 obwody to 3 zestawy ćwiczeń od brzucha po przedramion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 322
Odpowie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2562
YZF,

nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, skłony tułowia w przód wykonuje się na stojąco więc nie ma co sie zastanawiać tylko o prostych nogach starać się dotknąć ziemi rękami.





Zmieniony przez - TonySnk w dniu 2008-12-06 16:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
moja lewa ręka jest słabsza od prawej i przy ćwiczeniach bardziej sie męczy czy mimo to mam wykonywać taka samą liczbe powtórzeń jak w prawej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2562
Tak, z czasem to się wyrówna. Prawdopodobnie jesteś praworęczny i poprostu częściej używasz ręki prawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 137
Jak konkretnie nawijać ten sznurek z ciężarkiem, w którą stronę kręcić (nadgarstkami ? ), może jakiś filmik.

NIEWAŻNY JEST CEL, ALE DĄŻENIE DO CELU.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium