SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Wielkie dzięki,wreszcie ktoś odpowiedział.

WIARA moją MOTYWACJĄ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Zmieniony przez - K0ntakt w dniu 2009-05-16 14:02:04

WIARA moją MOTYWACJĄ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
tosiek jezeli nie masz drazka mozesz wykonac hantlami wioslowanie (zamiast podciagania), tj podnoszenie hantli do klatki w opadzie tułowia. jezeli z tymi hantlami bedzie Ci lzej musisz zwiekszyc obciazenie.
W przypadku unoszenia nog w zwisie zamieniasz jak jest w planie napisane na spiecia brzucha
pzdr


Zmieniony przez - Nihil85 w dniu 2009-05-16 14:03:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
dzięki ale ja mam drążek, pytałem tylko czy można włączyć do tego planu ćwiczenia na ławeczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Możesz wykorzystać sztangę do ćwiczeń takich jak uginanie przedramion z baniakami(hantlami), zamiast pompek możesz robić po prostu wyciskanie, przyda się także do przysiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Hej!Mam jeszcze jedno pytanie.Chciałbym jeszcze stosowac cwiczenia rozciągające.Czy mógłbym dac taki plan.
Pon-trening
Wt-rozciąganie
śr-trening
czw-rozciąganie
pt-trening
sob-odpoczynek
niedziela odpoczynek

WIARA moją MOTYWACJĄ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 572
Mawashi- Czy robienie masy mięśniowej nie jest w moim wieku szkodliwe (15 lat) i czy nie zaburzy to mojego wzrostu? Chcę przymasować ok 10-15kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
Mawashi - twoje posty mają wysoką wartość merytoryczną i przyjemnie się je czyta,dlatego też zwrócę się z paroma pytaniami właśnie tutaj bo wiem,że nie jesteś jednym z bezmózgich koksów ( "koks,używki,siłka i *****i -.- )

Mam 18 lat,197 cm wzrostu i ważę 69 kg :S , jednym słowem niezły suchar xD ale ostatnio wreszcie zebrałem sie w sobie i z pełną motywacją zacząłem trening,wedle twojego przedstawionego tutaj planu :) celem treningu jest oczywiscie przyrost masy miesniowej ;p
Nie jestem nieogarnietym dzieciakiem,wiec duzo spedzilem na czytaniu forum,no więc:

"Jasio:
Widzi
Delikatny kruchy szkielet, wystające kości, płaską klatkę Czyli
jednym słowem Patykowaty Chudzielec to Jasio jest EKTOMORFIKIEM "

Potrzebowałbym z leksza pomocy w dobraniu diety bo jeszcze tego nieogarniam

Za jaki trening powinienem się wziąść po 3-4 miesiącach opisanego przez Ciebie tutaj treningu,bo wchodząc w trening dla zaawansowanych prawie wszedzie widze pojecia o ktorych ja z kolei nie mam zielonego pojecia xP , wiem że jeszcze dużo czasu za nim do tego dojde ale jeśli odesłalibyscie mnie nawet do jakiegoś tematu z wyjasnieniem nast. treningu po skonczeniu tego to bylbym wdzieczny

Nie mam zamiaru aktualnie stosowac zadnych suplementów tj. kreatyna,nitrobolon itp. bo nie odczuwam takiej potrzeby i jestem przygotowany do długiej i ciężkiej pracy jeśli tylko wiem że będzie z tego chociaż malutki efekt :p ale chciałbym wiedzieć czy moze np. powinienem już zazywac Gainera jako suplement diety o ile ktos mi z nią pomoże?

I czy podczas wykonywania tego treningu,mógłbym dołożyć do niego lub w innym czasie np. trening hantlami lub wyciskanie sztangi,martwy ciąg i coś w tym stylu,czy raczej nie miałoby to sensu a niepotrzebnie nadwyrezalbym miesnie

Trenuje juz 2 tyg i zauwazyłem poprawe :p jestem zmotywowany i nie moge sie doczekac kolejnych treningow haha,dawno sie tak nie czułem

Za odp. i pomoc z góry dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
Aff przepraszam,że spamuje :s ale to jendo pytano zadane przeze mnie wyżej można już pominąc bo chyba znalazłem nast. trening po tym :p również extra napisany przez Ciebie Mawashi a w nim nareszcie po ludzku jak dla newcomera opisane czarno na białym

Ten trening jest nast. , tak?:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_sredniozaawansowanych-t407011.html

o ile dobrze ogarnalem

wciąż jednak prosze o odp. na moje inne pytania

P.S Sog dla Ciebie Mawashi za te tematy dzięki którym zaczałem zdobywanie wiedzy,jakże potrzebnego klucza do sukcesu xP
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium