SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358105

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
nie rozumiem czego odemnie oczekujesz

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
juz niczego. poprostu chcialem sie dowiedziec czy do konca roku dam rade z grubaska wyjsc na cos na co da sie patrzec i z czego bede dumny. mam 173 cm wzrostu i waze okolo 76kg to dosc duzo bo brzuszek mam moze inni uzytkownicy zechca mi pomoc

Wszystko dla dziewczyny, chce sie zmienic, ona dale mi tyle ciepla.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
powodzenia

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
jak chcesz schudnąć biegaj ćwicz jedz mniej a rodziców olej powiedz im ze chcesz schudnąć czy w tym cos jest śmiesznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Proszę poruszać spraw związane z Planem treningu do osób początkujących, inne bedą kasowane.

SPEEDXX - trafna uwaga, ale myslę że niesmialek ma innego rodzaju problem.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
SPEEDXX & achzarit90 NAPISZCIE NA GG 835973 I DAJMY SPOKOJ TEMU PANU, smiecimy mu glupimi sprawami na forum... mam nadzieje ze tego jeszcze mawashi nie usunie... czekam piszcie nawet* na niewidoka


Zmieniony przez - niesmialek w dniu 2009-07-20 14:57:03

Wszystko dla dziewczyny, chce sie zmienic, ona dale mi tyle ciepla.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Witam mam pewien problem mianowicie po wykonaniu cwiczenia nr 6 i 7 odczuwam dyskomfort w kręgosłupie mniej więcej w połowie długości kręgosłupa, czym to może być spowodowane? zla postawa czy jakaś wada genetyczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
nieśmiałek nie użalaj sie teraz że Mawashi Ci nie pomógł bo to takich spraw jakie Cie meczą zakłada sie osobny temat i tam Ci na pewno Mawashi postara sie pomóc a nie zaczynasz pisac w jego temacie zupelnie o czyms innym i tylko śmiecisz niepotrzebnymi postami. Inni użytkownicy szukać odpowiedzi na swoje pytanie beda musieli czytac twoje pierdoły. Jesli chodzi o Twój problem to nie badx baba i nie poddawaj się bo rodzice nabijają się z Ciebie... To powinno Cie motywować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1502
w jaki sposób mamy ci problem rozważać co mam ci napisać. ze przed rodzicami sie krepujesz to nie nasz problem tylko tfuj a jak przed rodzicami sie krepujesz ćwiczyć w domu to biegaj na dworze chyba ze tez sie wstydzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
SPEEDXX te "tfuj", to mam nadzieje specjalnie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

WHEY premium