SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] FBW- Full Body Workout by georgu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 964257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6311
Różne odmiany to np ze sztangą na barkach albo hack? a łydek się nie robi? bo uwielbiam palenie tak samo w przedramionach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
Ze sztanga na barkach to sa klasyczne, hack czy wykroczne albo ze sztanga trzymana z przodu, to owe "odmiany"
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
ze sztanga na barkach, ale dobrze okresowo zmieniać na hack, przednie sumo

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-06-29 11:05:14
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3862
Czy można wrzucić uginanie ramion sztangą na sam początek treningu?Ćwiczę FBW od pół roku,efekty są dobre,tylko bicepsy trochę odstają.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie bój żaby, jak będzie trzeba to urosną. Jeśli bardzo chcesz, daj podchwyt na drążku.

Pozdro.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Jak dasz biceps na początku to ucierpią na tym większe partie mięśniowe np plecy.

Propozycja Radouaf jest dobra

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
Poza tym, to czesto bywa, ze to "biceps odstaje" to bardziej wytwór wyobrazni, niz prawda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8335
cwiczac tym systemem 15/10/5 juz od pierwszego tygodnia bierzemy sie za maksymalne ciezary, z ktorymi wykonamy zalozone 15/10/5 powtorzen i ani jednego wiecej, czy w pierwszym tygodniu zaczynamy od mniejszych ciezarow ??
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
zaczynsz od zaniżonych ciężarów i regularnie dokładasz

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28134
Proszę o ocenę planu FBW 15-10-5
A i B będe robił w domu gdzie mam 60kg obciążenia gryf i sztangielki, a C na normalnej siłce

pozdrawiam

Trening A (niedziela) 15 powt.
-przysiad ze sztangą 3s
-wznosy łydek ze sztangą 2s
-dzień dobry 3s
-wyciskanie sztangi płasko 3s
-arnoldki 3s
-pompki szwedzkie 2s
-wiosłowanie sztangą w opadzie 3s
-spięcia 3s
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 2s

Trening B (wtorek) 10 powt.
-przysiad wykroczne ze sztangą 3s
-wznosy łydek ze sztangą siedząc 2s
-dzień dobry 3s
-wyciskanie sztangielek płasko 3s
-wyciskanie sztangi wojskowe 3s
-wyciskanie francuskie leżąc 2s
-podciąganie szerokim nachwytem 3s
-nożyce 3s
-uginanie ramion ze sztangą stojąc 2s

Trening C (piątek) 5 powt.
-przysiad ze sztangą 3s
-wznosy łydek ze sztangą 2s
-martwy ciąg 3s
-wyciskanie sztangi na płaskiej 3s
-wyciskanie sztangi zza głowy siedząc 3s
-wyciskanie wąskim podchwytem (tric) 2s
-podciąganie chwytem młotowym z obciążeniem 3s
-unoszenie nóg do klatki w zwisie 3s
-uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 2s
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie !!!

Następny temat

Poczatkujacy, potrzebujacy wsparacia i wzkazowek od ludzi znajcych sie na rzeczy!

Shoty
Polecane artykuły