Proszę o ocenę planu FBW 15-10-5
A i B będe robił w domu gdzie mam 60kg obciążenia gryf i sztangielki, a C na normalnej siłce
pozdrawiam
Trening A (niedziela) 15 powt.
-przysiad ze sztangą 3s
-wznosy łydek ze sztangą 2s
-dzień dobry 3s
-wyciskanie sztangi płasko 3s
-arnoldki 3s
-pompki szwedzkie 2s
-
wiosłowanie sztangą w opadzie 3s
-spięcia 3s
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 2s
Trening B (wtorek) 10 powt.
-przysiad wykroczne ze sztangą 3s
-wznosy łydek ze sztangą siedząc 2s
-dzień dobry 3s
-wyciskanie sztangielek płasko 3s
-wyciskanie sztangi wojskowe 3s
-wyciskanie francuskie leżąc 2s
-podciąganie szerokim nachwytem 3s
-nożyce 3s
-uginanie ramion ze sztangą stojąc 2s
Trening C (piątek) 5 powt.
-przysiad ze sztangą 3s
-wznosy łydek ze sztangą 2s
-martwy ciąg 3s
-wyciskanie sztangi na płaskiej 3s
-wyciskanie sztangi zza głowy siedząc 3s
-wyciskanie wąskim podchwytem (tric) 2s
-podciąganie chwytem młotowym z obciążeniem 3s
-unoszenie nóg do klatki w zwisie 3s
-uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 2s