SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] FBW- Full Body Workout by georgu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Daj link do tematu na pw.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 110
Spaiter to jak ćwiczę FBW na redukcję to robic 3s na duże i 2s na małe i robic od 6do12 powtórzeń a z jakim obciążeniem takim że będę mógł zrobić to na luzie czy raczej żeby było ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
z zapasem 1 pow

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 110
To ja robie 3 serie to po ile ma byc powtorzen a jak 2s to ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
jak 3 to 12-10-8 a jak 2s to 10-8.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 110
A mogę w zestawie A drugie cwiczenie na plecy zamiast podciaganie to wiosłowanie sztanga w opadzie tylko ze w 1 zestawie np nachwytem tak jak by a w 2 podchwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 110
Jestem po 1 treningu FBW no i muszę powiedzieć że dobrze jest spociłem się dość i ciągle się pocę po trochu. Czuje że jest dobry planik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Siemka jestem już po 2-óch treningach..i po ćw odczuwam "zmęczenie" głownie w bicepsie triceps i te rejony a klatka nie za bardzo czy tez tak mieliscie???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Zakwasy nie są zawsze wyznacznikiem dobrego treningu. Skupiaj sie na "pracy klatki" a nie na "ciężarze" mam nadzieje że jasno sie wyraziłem

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 732
Myśle ze to nie sa zakwasy bo po ost treningach jest ok...tylko miałem na myśli czy jest to normalne ze po treningu jakby nie czuc ze wogole robiłem klate...a co do pracy klatki to sie na niej skupiam i tak narazie mało podnsze wiec na cieżarze sie nawet nie skupiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie !!!

Następny temat

Poczatkujacy, potrzebujacy wsparacia i wzkazowek od ludzi znajcych sie na rzeczy!

WHEY premium