SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] FBW- Full Body Workout by georgu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 938521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
I jaki w tym cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
no wlanie chyba nie ma w tym zadnego celu dochodze do wniosku po rozmowie z ziomlogos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
chce zapytac jeszcze o jedno czy takie serie so ok np. Nogi: Przysiad 12po-45kg 10po-50kg 8po-55kg. ta ostatnia zrobie moze jescze z 1dwie max i padam.Chce zapytac czy nie za duzy ciezar w 2 pierwszych seriach? czy moge zostawic tak robie we wszystkich cwiczeniach, oczywiscie innym ciezarem.Dzieki za odp POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam już ustalony plan na FBW lecz mam do rozwiązania pewną zagadke. Moim celem nie jest masa, tylko siła. Pytanie moje brzmi, czy w takim przypadku wykonywać od 1-5 powtórzeń dla każdej serii maksymalnym dla siebie obciążeniem, czy też nadal mogę stosować progresję, jak to było w przypadku masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
Moglby mi ktos doradzic , bo wlasnie mysle nad zaczeciem treningu FBW bo moj trening bardziej mnie rzezbi niz dodaje masy, przez rok trenowalem 2 partie 3x w tyg na 1 treningu 4 serie (12,10,8,6), i tylko mnie to wyrzezbilo, dobrym rozwiazaniem bylo by zaczecie fbw? Celem oczywiscie masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
wg. atlasu cwiczen powinnismy robic na małe partie od 9-12 serii tygodniowo, a na duze 12-16 ! Atlas jest bardzo kompetentny wiec mysle ze mozna im wierzyc i ja sie stosuje do ich wskazowek. Narazie robie minimum ( 9-12 ), ale za jakis czas mam zamiar robic 12-15 tak zeby dodac nowego bodzca dla miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
A ja mam jedno pytanko, bo mnie zaciekawiło... Robimy zasadniczo tak:
Pierwsze ćwiczenie, jedna seria, odpoczynek, kolejna seria tego ćwiczenia, itd., potem przeskakujemy na następne ćwiczenie, czy robimy serię pierwszego, serię drugiego, serię trzeciego i tak w kółko, póki wszystko nam nie wyjdzie?

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze ćwiczenie, jedna seria, odpoczynek, kolejna seria tego ćwiczenia, itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1728
ile czasu takim programem jechać 6 tygodni to nie za dużo?

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 80 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2305
Podpisuje się pod pytaniem Testudosa bo w sumie to nie wiadomo jak ten trening wykonywac. Wszystkie serie z x serii kolejno po sobie na jedną partię, czy 1 partia 1 sreia i przechodzimy na drugą partię aby znowu oddac serię i tak do konca treningu?

Zmieniony przez - szuwar1 w dniu 2010-01-02 23:20:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie !!!

Następny temat

Poczatkujacy, potrzebujacy wsparacia i wzkazowek od ludzi znajcych sie na rzeczy!

WHEY premium