SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] FBW- Full Body Workout by georgu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 938894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
A jakie ciężary polecacie w fbw na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Z zapasem 1-2 pow.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
Witam Wykonując FBW np martwy ciąg 3s i inne ćw wykonując małe partie 2s i duże 3s, wiec w jaki sposób zaliczyć jeden pełen obwód wykonując po 1 serii z każdego ćwiczenia = 1 obwód czy wykonać cały plan po 3s i po 2s i czy to będzie jeden obwód ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Robisz 3s nóg potem plecy i tak przechodzisz do następnego ćw nie robisz obwodów tak jak w ACT

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
aha,czyli po kolei cały plan z małymi przerwami, dziękuje już któryś raz mi pomagasz,dał bym soga lecz nie ma abona pajacyk tez dobry:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
Siema. Dlaczego np. nie można robić dwóch ćwiczeń na jedną partię mięśni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Bo założenia FBW są inne, po 1ćw na partie wystarczy, nie uwzględniamy żadnych izolacji, trudno było by zrobić przysiad tylni i zaraz jakaś inna odmiana przysiadu bo np prostowanie odpada, FBW odpiera sie na ćw podstawowych ciągi,siady,wyciskania

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 282
jakie ćwiczenie na nogi zamiast przysiadów ze sztangą można dać, aby nie obciążało tak mocno stawów kolanowych bo mam z nimi problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
ew, prostowanie w siadzie,suchwica ale to z konieczności.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
Witam, mam dosyć nietypową sytuację, przymierzam się do rozpisania odpowiedniego FBW dla koszykarza, ale ważnych jest kilka szczegółów, czy TUTAJ moge opisać swoją sytuację i liczyć na fachową pomoc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie !!!

Następny temat

Poczatkujacy, potrzebujacy wsparacia i wzkazowek od ludzi znajcych sie na rzeczy!

WHEY premium