Kawa nazywana jest napojem bogów, uwielbiają ją niemalże wszyscy ludzie na całym Świecie, doceniana jest za smak i aromat, oraz właściwości pobudzające. Jednak to nie jedyne zalety, jakie płyną ze spożycia popularnej małej czarnej.

Instytucje z całego świata w tym IŻŻ, WHO czy FSDA deklarują, że regularne spożywanie kawy przez osoby dorosłe może być korzystne dla zdrowia. W aktualnych wytycznych mówi się o bezpiecznym spożywaniu tego napoju nawet w ilości 3 do 6 filiżanek dziennie. Dla wielu osób i lekarzy jest to zaskakujące, gdyż jeszcze do 2016 roku była uznawana w piramidzie żywienia za używkę, jednak liczne badania wskazują, że kawa ma właściwości prozdrowotne. Bogactwo związków lotnych, polifenoli, flawonoidów, antyoksydantów, witamin, składników mineralnych, czy też kofeiny i kwasu chlorogenowego sprawia, że napój ten stał się zalecany w prewencji chorób sercowo-naczyniowych, neurodegeneracyjnych, czy cukrzycy typu drugiego.

Kawa jednak dla wielu z nas to głównie zastrzyk energii, który od razu stawia na nogi. Dane statystyczne pokazują, że 80% polaków deklaruje regularne spożycie kawy. Towarzyszy nam głównie po przebudzeniu, na spotkaniach towarzyskich, przed aktywnym dniem, czy też w pracy. Pijemy ją zarówno dla przyjemności i smaku, jak i w celu utrzymania koncentracji i energii.

Przeczytaj koniecznie: Czy da się przedawkować kofeinę? Nadmiar kofeiny a skutki uboczne

Marka ALLNUTRITION stworzyła dwie wyśmienite serie kaw instant, w których zadbano szczególnie o kwestie energetyczne. Każda z nich wzbogacona jest w dodatkową porcję kofeiny oraz nadano im pyszne smaki, które sprawią, że nawet osoby, które nie przepadają za goryczką tego napoju, będą się nim delektować.

Stworzono serię wyjątkowo mocno pobudzających kaw FITKING ENERGY STRONG COFFEE, w której to każdy z 6 smaków zawiera aż 200mg kofeiny.

  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G ADVOCAT
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G CARAMEL
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G CHOCOLATE
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G CHOCOLATE CHERRY
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G HAZELNUT
  • ALLNUTRITION FITKING ENERGY STRONG COFFEE 130 G NATURAL

Kawy marki ALLNUTRITION to funkcjonalne produkty, które można zastosować w każdym domu. Słodki smak, bez dodatku cukru, wysoka dawka kofeiny, oraz łatwy sposób przygotowania (wystarczy ciepła lub gorąca woda) sprawiają, że każdy miłośnik kawy pokocha ten produkt. Niezależnie czy pijemy małą czarną, czy raczej gorące mleko z kawą to produkt ten idealnie wkomponuje się  w nasz dzień. Pozwoli osłodzić poranek, pobudzić przed treningiem, czy też dodać energii w trakcie kolejnej godziny pracy. Niezależnie, czy lubimy kawy słodkie i aromatyczne, czy wersje naturalne w smaku, każdy z nas znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Komentarze (0)