SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] FBW- Full Body Workout by georgu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 115
Akurat zacząłem robić tak że dodaje co serię kilka kg, ale nie dużo więc chyba poprzestanę na tym, jedynie pierwszy tydzień robiłem przy ćwiczeniach na nogi i na plecy tym samym ciężarem, po takim czasie przerwy na większe się nie pcham, nic na siłę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777973
Najlepiej metodą małych kroków po trochu dokładać obciążenia żeby tak progresja trwała jak najdłużej, warto jednak mieć na uwadze żeby ten trening stanowił wyzwanie czyli tak dobrać ciężar żeby go czuć, a nie pomachać lekkim obciążeniem i iść do domu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Cześć wszystkim wczoraj zacząłem FBW zawsze Split chciałem się zapytać cy w treningu FBW 3 razy w tygodniu mogę wzppmagać się suplementem Anabolic Dream jak on działa bo dużo nie mogłem znaleźć na temat tego suplementu z tego co wiem nie zalewa wodą tylko idzie sucha masa ktoś stosował są po tym efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Oczywiscie, ze mozesz. Sucha masa będzie szla dzieki diecie a nie suplementowi.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2019-04-30 21:58:04

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Dziś wykonałem 2 trening FBW i muszę przyznać że nie jest łatwo split mnie przy FBW wogóle nie męczy jestem zadowolony bo po treningu jestem zużyty całkowicie ale trochę jestem nieskoncentrowany pierw po nogach zaraz następnie plecy i przy klacie już ciężko po 2 największych partiach i nie mogę skupić się dokładnie na kolejnym ćwiczeniu przy splicie robiłem jedną partię i byłem nieźle skupiony czułem pracę mięśni czy to wina nie dostosowania się do tego typu planu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777973
Wszystko przyjdzie z czasem, trzeba mieć świadomość, że trening dzielony pozwala się lepiej skupić na danej partii tutaj trzeba machnąć całe ciało na każdej sesji, ale to kwestia kilku treningów i się przestawisz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
A biegać w sobotę, niedzielę po 30 - 40 minut mogę? Bo może w tym leży problem ze szybciej się męczę przy martwym i przysiadach, czas też się wziąć za kondycję ale moim celem jest masa jakoś do pogodze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777973
Bieganie nie przełoży się jakoś sensownie na martwy ciąg ale jeśli nie kłóci się to z Twoimi założeniami to spokojnie możesz biegać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5999
Czym mógłbym w tym FBW zastąpić ćwiczenia na triceps? W przypadku pompek na poręczach przyszło mi na myśl wyciskanie wąsko, a zamiast prostowania ramion na wyciągu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777973
Wyciskanie wąsko bardzo dobry wybór dla tricepsa natomiast możesz prostowanie na wyciągu zastąpić francuskim wyciskaniem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie !!!

Następny temat

Poczatkujacy, potrzebujacy wsparacia i wzkazowek od ludzi znajcych sie na rzeczy!

WHEY premium