SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] FBW- Full Body Workout by georgu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 938826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 313
Witam, to mój 2 tydzień treningu FBW. Mój staż treningowy jest < 0.5 roku. Robię ten program tyle że po 3-4 serie i po 10 powtórzeń. Przerwy między seriami max 1min. Cały trening wychodzi mi w granicach 30-45 min. Czy nie jest to za mało?
Ostatnio ćwiczyłem biceps na końcu to kolana mi drżały. Co tu może być nie tak? (przy żadnym innym ćwiczeniu nie było tego problemu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
hej "rion 10" a sprawidziłbys mi mój trenng w dzile "trening w warunkach domomych" bo coś nie mogę się doprosić o sprawdzenie, to jest trening wymyślony przez ze mnie, chce go zrobić przed tym treningiem FBW by georgu. chciabym się dowiedziec czy nie ma w nim jakiś błedów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Generalnie powinieneś sie mieścic w ilości serii 9-12 na duże partie 7-9 na mnałe partie tygodniowo więc nie wiem czy nie masz za dużo tych serii w swoim FBW

Drżenie moze być spowodowane po prostu zmęczeniem mięsni po treningu lub błędów w odzywianiu

Co do czasu treningu to jest ok FBW jest szybkim treningiem

Robercik10
zajrze do Twojego planu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 313
A czy robienie FBW w tej modyfikacji, że nie zmieniam liczby powtórzeń tylko w każdej sesji treningowej ćwiczę systemem 10-10-8-6 na większe partie a 10-10-6 na mniejsze, może znacząco obniżyć efektywność treningu?
Czy można stracić na tkance tłuszczowej w okolicach brzucha nie ćwicząc w ogóle brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Jak dla mnie po 3 serie na grupe duza i 2 na mała w zupełnosci wystarczy ( wiecej dla pleców i nóg bo to partie złozone)

Oczywiscie że sie da tłuszcz nie spala sie miejscowo ale mniej wiecej równomiernie z całego ciała

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 313
Dzięki Rion10 za pomoc.
Jeszcze taka wątpliwość, czy przy treningu 3x tydzień, lepiej robić 3serie wyciskania płasko w poniedziałki i piątki, w środę 3 serie sztangielkami na skosie, czy na każdej sesji 2x serie płaskiej , 2x skos?

A co do nóg- to 3 serie np przysiadów + 3 serie zgięć nóg leżąc?
Czy w sumie ma wyjść 3-4 serie na całe nogi? czyli 2 serie przysiadów i 2 ugięć?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Jeśli masz jeden plan treningowy i wykonujesz go 3 razy w tyg to możesz robić dwie serie płasko i dwie skos ale to jest max co mozesz robic 4 serie to jest maksymalna ilośc na jednym treningu

Co do nóg spoko możesz zrobić 3 serie przysiadów i 3 serie uginań najwązniejsze żebyś ćwiczył je kompleksowo

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2253
ja mam pytanie
a mianowicie
najpierw wykonujemy caly obwod czy od razy jedziemy przy kazdym cwiczeniiu tyle seri ile sobie zalozylismy ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
w FBW wykonujesz całą założoną ilośc serii jedna po drugiej i przechodzisz do kolejnego ćwiczenia

pozdro
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 287
co sadzisz o takim treninu??? co bys tutaj poprawil??

Koszykówka To Nie Tylko Gra To Również Styl Życia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie !!!

Następny temat

Poczatkujacy, potrzebujacy wsparacia i wzkazowek od ludzi znajcych sie na rzeczy!

WHEY premium