SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Z każdym treningiem chudnie mi łapa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1559
Czemu waszym zdaniem z każdym treningiem chudnie mi łapa? ćwicze około 8 miesięcy wszystko szło teraz ciepło się zrobiło i zamiast tyć chude, Na biceps robie 12 seri , dieta jest tylko efekty zanikają.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18835
12 serii na bic, to kategorycznie za duzo, na biceps max 8 serii. Przez takie katowanie biceps może byc przetrenowany

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
biceps 1x w tyg 8s i tyle, jak nie masz diety to nic ci nie pomorze, jak sie bedziesz przygladal codziennie czy rosnie to nie mysl ze zobaczysz jakas poprawe.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2535
zgadzam się 12 serii to stanowczo za dużo.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
tydzien przerwy, kompletna zamiana cwiczen, 9 serii max.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
ile powtórzeń w serii, ile ważysz itd... w lato to normalne że trochę tracimy na wadze, więcej sie pocisz itd... może to jest przyczyną: zbyt duża liczba powtórzeń w serii, szybkie tempo ćwiczeń, upalne dni i wysoka temperatura i zamiast ćwiczeń siłowych robiłeś dobry areobik, spadła ci waga i to wszystko, bo twój przypadek jest raczej dziwny...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8632
nie możliwe że sama reka chudnie..jak chudniesz to cały a wina tego jest nic innego jak za mała podaż kalorii.Zmniejsz ilość serii maxymalnie 8-10 powtórzeń zwieksz cieżar no i najważniejsze:Więcej żarciaaaaaaa:)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
i ćwicz biceps niech przedramie będzie angażowane jak najmniej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3474
Zrób sobie tydzień przerwy, żeby mięśnie się zdążyły zregenerować, bo 12 serii na biceps to stanowczo za dużo - tak jak mówili przedmówcy 8 maksymalnie. W tej chwili twój bicek chudnie bo za dużo w dupsko dostaje Czytaj to forum i ćwicz - Powodzenia!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26191
coś mi tu pachnie zestawem dyskotekowym

... szału nie ma.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plakaty Do Silowni

Następny temat

Bajka o krasnoludkach

Shoty
Polecane artykuły