SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajka o krasnoludkach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25350
Opowiem Wam bajkę o krasnoludkach.

Bardzo dawno temu było sobie królestwo, w którym rządził król krasnoludków. Król mieszkał w niewielkim, ale całkiem wygodnym pałacu. Pewnego razu zapragnął, żeby jego pałac stał się równie wielki i wspaniały co pałace innych królów, które przewyższały jego budowlę wielkością i bogactwem.
Król zebrał swoich podwładnych i wyznaczył zadania: część zajmie się budową (komórki mięśniowe) a część zacznie zbierać materiały budowlane (przewód pokarmowy) z ruin innych pałaców i domków, których pełno było dookoła (zdrowa żywność).
Od tego dnia król co jakiś czas zbierał swoich krasnoludków na apelu (treningu) i przekonywał ich że jego pałac musi być równie wielki jak pozostałe. Naród z ochotą słuchał swego króla ale niestety był trochę nierozgarnięty. Kiedy nie było cegiełek (aminokwasów) do budowy, krasnoludki-budowlańcy z nudów rozwalali to, co wcześniej zbudowali (katabolizm). Tak działo się zaraz po apelu, dlatego król kazał zbieraczom brać się do roboty natychmiast (posiłek potreningowy) albo przywoził nowiutkie cegiełki za ciężkie pieniądze, których nie miał zbyt wiele (suplementy aminokwasów). Tak więc, biedny król miał pełne ręce roboty bo musiał ciągle uważać, żeby budowlańcy mieli robotę bo inaczej niszczyli mu jego piękny pałac.
Król miał wiernych pomocników: dozorców (wewnętrzny testosteron), którzy starali się pilnować, żeby krasnoludki więcej budwały niż niszczyły oraz tragarzy (insulinę), którzy dostarczali materiały na plac budowy. Robota szłaby całkiem sprawnie gdyby nie pewien ciemny typ, (kortyzol) namawiający robotników do rozwałki.
Czas mijał, pałac się powiększał ale król był niecierpliwy i wciąż niezadowolony z efektu, mimo że robotnicy dawali z siebie wszystko. Wypłacał nawet wysokie premie robotnikom (suplementy) żeby tylko wydajniej pracowali ale nie na wiele sie to zdało. Królowi wciąż wydawało się, że pomimo potężnych rozmiarów jego pałac wciąż jest zbyt mały w porównaniu do jego kolegów.
Aż wreszcie sfrustrowany król podjął desperackie kroki. Zwolnił dotychczasowych dozorców, a zatrudnił okrutnych obcych (sterydy). Nowi dozorcy nie tylko zapędzili robotników do niewolniczej pracy ale i nie pozwalali im wogóle burzyć, co jeszcze pogorszyło sprawę. Wściekli robotnicy próbowali zemścić się na królu (ginekomastia, wysypka, łysienie) ale z kolei król zatrudnił ochroniarzy (antyestrogeny), którzy chwilowo uspokoili buntowników.
Gdy obcy dozorcy odeszli, w krolestwie zapanował chaos. Krasnoludki z furią zaczeły niszczyć to, co zbudowały pod jarzmem okrutników. Na nic zdały się dłuższe apele bo dotychczasowi dozorcy obrazili się i nie chcieli wrócić do pracy. Dopiero po jakimś czasie dali się przekonać i kurz wreszcie opadł.
Budowla stała się jeszcze wspanialsza, jednak krasnoludki dobrze zapamiętały krzywdę i tylko czekają na okazję żeby wepchnąć królowi sztylet w plecy. Zemszczą się gdy będzie leżał słaby i chory w swoim wielkim pałacu (przerost prostaty i mięśnia sercowego, zniszczenie wątroby).
Takie królestwo krasnoludków istnieje w organizmie każdego z Was i tylko od Was zależy jaką drogę wybierzecie. Nie namawiam nikogo do postępowania tak czy inaczej. Szczerze mówiąc wcale mnie to nie obchodzi. Chciałbym tylko żebyście chwilkę pomyśleli przed podjęciem decyzji. Życzę powodzenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117415
mecz jest a Tobie sie nudzi widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25350
Nie mogłem już tego ogladać xP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53932
mocne

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17103
fajna historyjka wciągnęła mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 861
niezly tekst

a ja osobiscie mam podzielone zdanie na temat SAA. Jesli ktos chce to brac- jego sprawa, ale robcie to z głową. sezonowcy nie siegajcie odrazu po koks, tylko na poczatku uluzcie dobra diete i trening, a efekty beda rownie zadowalajace. zawodowi kulturysci- tu nie ma co mowic, jesli chce sie byc twardym bydlakiem bez SAA sie nie obejdzie
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4248
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z każdym treningiem chudnie mi łapa

Następny temat

Moja siłownia...

Fitmeal