SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapa mi się nie chce wyprostować co to może być?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
Witam, miałem trochę przerwy w siłce, zrobiłem teraz 2 treningi i wchodzę znów w cykl, czyli jutro znów siłka. I wszystko fajnie tylko coś mi z lewą ręką sie stało tzn nie potrafię jej wyprostować do końca, jedynie przy pomocy drugiej ręki i sporym bólu.
Jak myślicie co to może być? Taki mocny zakwas dostałem czy jakaś kontuzja? Na silce mnie nic nie bolało, po niej też nic, dopiero na drugi dzień rano to poczułem. Nigdzie indziej mnie nie boli tylko ta lewa łapa na zgięciu w łokciu i przedramie help
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
nie ten dział !! zdrowie !! człowieku

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
kurcze fakt czytałem tu coś i przez pomyłkę tu dałem, byłbym wdzięczny gdyby jakiś mod to przeniósł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25891
za mocno troche biceps pewnie pojechales.Ja tak tez po przerwach mam.Przechodzi po 2-3 dniach

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja miałem tak samo jak przetyrałem biceps :] przejdzie po paru dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8116
Jak się kroi łokciem chleb to tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
można niedoprostów dostać, znajomemu sie kiedyś zrobiło

(można też nie od ćwiczeń, a od urazów)

rozciągaj łapy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakiego atlasu potrzebuje?

Następny temat

Ból barków

Wiecej