Na spalacz jeszcze przyjdzie czas ponieważ dietka w dalszym ciągu kuleje. Pierowgi to kiepski pomysł na redukcji podobnie jak skrzydełka. Kurak to pierś albo ewewntualnie udo - bez skóry.
Przed treningiem dobrze jest zjeść brązowy ryż z kurakiem lub pieczywo pełnoziarniste +40 gram białka serwatkowego. Dobry posiłek to również makaron razowy. Dzięki takiemu posiłkowi będziesz miał siły na cały trening.
Poczytaj troszeczkę na forum a znajdziesz odpowiedź na pytania co to carbo lub WPC.
Przed treningiem dobrze jest zjeść brązowy ryż z kurakiem lub pieczywo pełnoziarniste +40 gram białka serwatkowego. Dobry posiłek to również makaron razowy. Dzięki takiemu posiłkowi będziesz miał siły na cały trening.
Poczytaj troszeczkę na forum a znajdziesz odpowiedź na pytania co to carbo lub WPC.
Powrót do korzeni :)
-> eh