SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaa89/blog/redukcja i poprawa sylwetki podsumowanie str.27 i 28

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Co myslice o takim posilku:
-swojska kielbasa lub swojska kaszanka podrzegawana w mikrofali??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Kiepsko tutaj z wartościami odżywczymi chociaż kaszanka to z tego co pamiętam kasza więc nie jest najgorzej

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Te posilki to tylko tak od czasu do czasu.
A jak to jest z soleniem,bo ja np.jak jem twarog musze sobie go troche posolic,bo tak nie zjem;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
/ja generalnie unikam solenia potraw jednak do smaku czasem są produkty których nie da się zjeść bez soli

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8841
Po pierwsze zlikwiduj te nawyki "obiadziki mamusi" jesli chcesz zredukowac sie, to jak pisali wczesniej moi przedmowcy ser bialy,warzywa,ciemne pieczywo,piers z kuraka. Podstawa to trzymac odpowiednia diete, wiadomo ze od czas do czasu jak juz cie bedzie skrecalo to mozesz cos zarzucic z dawnego menu,ale wszystko z glowa. Noi oczywiscie aeroby. Cos wiem o tym, bo sam zredukowalem ladnych kilkanascie kg zbednego tluszczu.Na poczatku nie bylo latwo przystosowac sie do nowych nawykow zywieniowych,ale sie przelalamalem i z efektow bylem bardzo zadowolony. Powracajac do zdjecia Pita, to szczerze mowiac bardzo duzo Ci brakuje, patrzac na na twoje zdjecia to moim zdaniem nie ma miesci, a jak sa to juz bardzo znikome,moim zdaniem zredukuj co masz zredukowac a pozniej jedynie sucha masa miesniowa i bedzie git. Nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc ci wytrwalosci. Tyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Dzieki trembel za rady.No juz nie jem obiadzkow mamusi.Przed i po treningu kasza lyb ryz brazowy.Mniej wiecej wiem co jesc.Tylko jak nie jestem pewnien jakis posilkow to sie wole zapytac co i jak.No wiec tak aeroby sa,hiit tez.No ja wiem ze bardzo bardzo duzo mi brakuje,ale ja dopiero zaczalem swoja przygode z silownia,wiem ze musze byc cierpliwy:d Przy redukcji przeciez tez moge nabrac troche miesnia zeby juz byl jakis fundament.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Wlasnie jestem po treningu HIIT,zrobilem 9x15/30.Ale kurcze nadal nie jestem pewny czy dobrze wykonuje ten trening.Nie wiem czy tetno skacze mi w granichach 90-100%Hr.Ale jak konczylem HIIT'a to musialem troche oddychnac i troche mnie bolala glowa,mysle ze to sa dobre objawy dobrze wykonanego treningu?

Zmieniony przez - jaa89 w dniu 2008-05-02 11:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Robilem dzis pomiary po miesiacu diety i cwiczen.I musze sie Wam pochwalic.
Moja waga poszła 4kg w dół.
Obwód w pasie także 4 cm mniej.
Mam nadzieje ze to dobre wyniki:D
Dzisjejsze wazenie zmotywowalo mnie do jeszcze mocniejszych wyrzeczen i mocniejszych treningow.
pozdrawiam

Zmieniony przez - jaa89 w dniu 2008-05-03 13:53:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Dajesz dalej.

Będę temat obserwował.

Jest szansa na fotki z końca cyklu?

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
No jasne,ze beda fotki,ale dopiero wtedy jak bede mial zadowalajacy mnie wyglad.pozdro,lece zrobic HIITa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry trening

Następny temat

Trening mięśni brzucha do oceny

WHEY premium