Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
2
Napisanych postów
135
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
11411
poczekaj z 5 miesiecy przynajmniej by pozniej nie zalowac :]
po 3 miesiacach na 30mg/dzien wchodze na 40mg/dzien ... dawka za mala jednak byla, moglem jechac od razu na 40 ...
Szacuny
0
Napisanych postów
215
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1871
wydaje mi się że kilkumiesięczny zakaz opalania się i chodzenia na solarium dotyczy osób które po przebytej kuracji mają dużą liczbę przebarwień...jak wiadomo przebarwienia + słońce= wielka dupa...ale to są tylko moje sugestie i przemyślenia...najlepiej poradzić się specjalisty
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
kiedys pisalem ze kumpel wszedł na tren prop i winko, jest chyba drugi tydzien, izo zszedl do 40mg bo brakło kasy, prop 150e2d, tren 50e2d, wino 30mg ed tab, NIC NIE WYSKAKUJE, do tego stado odzywek i supli, zobaczymy przy odbloku
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam
Mam zamiar zastosować izotek i mam pare pytań:
Czy izotek może przepisać lekarz rodzinny
Jaka jest cena na innych rynkach z możliwością wysyłki
Pozdrawiam i walczcie
Zmieniony przez - ramzes666 w dniu 2008-03-10 16:07:55
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
tzn mam rozgarniętego rodzinnego i zapewne wypisze,a izotekiem miałem zamiar sam prowadzić się bo dermatolodzy już mnie ładnie załatwili był mały a nawet drobny problem zalecany zabieg u kosmetyczki i problem się rozniósł a teraz wydaje mi się że lepiej znam reakcje organizmu na leki i dlatego wole sam prowadzić kuracje ''
Zmieniony przez - ramzes666 w dniu 2008-03-10 16:51:10
Szacuny
5
Napisanych postów
292
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
5930
często dermatolog ma pojęcie co robi...może wiele doradzić. ja tam nie zdecydowałbym sie na leczenie u rodzinnego.
izotek to mocny lek i trzeba sie liczyć ze skutkami ubocznymi...nie mówiąc o zlym przyjmowaniu leku na wlasną ręke...
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
złym przyjmowaniu na własną reke? NIE MA NIC skomplikowanego bierzesz 20 czy am 40mg i patrzysz na efekty, robisz badania krwi itp i jest luz, no i czekasz na sidey
Szacuny
0
Napisanych postów
138
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
33590
dokladnie, ci dermatolodzy to sa h... warci, oczywiscie zdarzaja sie kumaci, umie pacjent jest traktowany jako "sztuka" im wiecej tym lepiej, wiecie oco chodzi ja za tydzien ruszam, najpierw zrobie sobie badania a potem do rodzinnego recepte wypisze i lecim mam pytanie jak to jest z tym opalaniem na sloncu, jak to sie ma do izoteku nie ma przeciwskazan??