Trening sie na szczęście odbył, 2 porcje massacry wziąłem po treningu i znowu miałem mniej energii. Zdecydowanie lepsze dawkowanie to rano na czczo i przed treningiem ... nie kumam tego ?
nudny test jest se strony pietrucha dostał towar i lipe odwala nie to co skorup , nastepym modzi niech sie postaraja o lepszcyh testerow bo towar idzie na marne a ktos inny moglby go lepiej wykorzystac
Tylko w złą porę trafiłem i było sporo ludzi dlatego głupio mi było latać z aparatem, nie mniej jednak jakiś tam filmik udało się nakręcić
Barki zacząłem od wyciskania zza karku ale po pierwszej serii zrezygnowałem z tego ćwiczenia z powodu dokuczającego bólu w karku:/ Reszta ćwiczeń poszła bez problemu i to z nieco wyższymi ciężarami niż ostatnio
Pod tym względem Massacra spisuję się elegancko
