Mój trening wygląda tak:(
Wtorek(Klata, triceps)
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10
-Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 3x10
-Wyciskanie sztangielek na ławce 45 stopni 3x10
-PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 3x10
-ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10
(teraz dojdzie mi atlas to mam możliwość dodania paru ćwiczeń lub zamiany za któreś)
Triceps:
-WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI NA STOJĄCO 4x10
-WYCISKANIE “FRANCUSKIE" JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W STANIU 4x10
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4x10
-POMPKI W PODPORZE TYŁEM 4x10
Środa (plecy,biceps,bary,nogi):
Plecy:
-PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3x10
-Unoszenie sztangielek 3x10
-Wyciskanie sztangi w siadzie z przodu 3x10
-Wyciskanie sztangi zza pleców w saidzie 3x10
-PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3x10
-Martwy ciąg 3x10
-SZRUGSY 3x10
Bary:
-Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x10
-wycisaknei sztangielek na boki 3x10
Nogi:
-prostowanie nógw kolanach
-uginanie nóg w leżeniu
Sobota ---> klata, tri
Niedziela -->plecy,bi,nogi,bary
PS:Teraz mam zamiar zmienić plan treningowy; tzn zmienić dni treningowe i ćwiczenia(zmniejszyć ilość i rozbić tren nóg na inne dni i dodać więcej do nich ćwiczeń - na nogi chce ćwiczyć na rzeźbę bardziej)Mam jeszcze odżywke Weider Mega mass 4000 i zaczne ją stosować po świetach jak mi przyjdzie atlas...teraz mi doszedł jeszcze drążek.
Ja ogólnie chce ćwiczyć narazie na mase, a potem zmienić trening na rzęźbiący, jak uznam że mam tyle masy ile chce.
[img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_46860_505036.gif[/img][/url]
zarabianie przez internet:
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=505036
Krzysztof Piekarz
Jest w 