SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mój trening na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1080
Ćwicze już rok; mam 17 lat; 182 cm wzrostu; 75 kg waga.

Mój trening wygląda tak:(

Wtorek(Klata, triceps)
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10
-Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 3x10
-Wyciskanie sztangielek na ławce 45 stopni 3x10
-PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 3x10
-ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10
(teraz dojdzie mi atlas to mam możliwość dodania paru ćwiczeń lub zamiany za któreś)

Triceps:

-WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI NA STOJĄCO 4x10
-WYCISKANIE “FRANCUSKIE" JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W STANIU 4x10
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 4x10
-POMPKI W PODPORZE TYŁEM 4x10

Środa (plecy,biceps,bary,nogi):

Plecy:
-PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3x10
-Unoszenie sztangielek 3x10
-Wyciskanie sztangi w siadzie z przodu 3x10
-Wyciskanie sztangi zza pleców w saidzie 3x10
-PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3x10
-Martwy ciąg 3x10
-SZRUGSY 3x10
Bary:
-Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x10
-wycisaknei sztangielek na boki 3x10
Nogi:
-prostowanie nógw kolanach
-uginanie nóg w leżeniu

Sobota ---> klata, tri
Niedziela -->plecy,bi,nogi,bary

PS:Teraz mam zamiar zmienić plan treningowy; tzn zmienić dni treningowe i ćwiczenia(zmniejszyć ilość i rozbić tren nóg na inne dni i dodać więcej do nich ćwiczeń - na nogi chce ćwiczyć na rzeźbę bardziej)Mam jeszcze odżywke Weider Mega mass 4000 i zaczne ją stosować po świetach jak mi przyjdzie atlas...teraz mi doszedł jeszcze drążek.
Ja ogólnie chce ćwiczyć narazie na mase, a potem zmienić trening na rzęźbiący, jak uznam że mam tyle masy ile chce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Mysle jak panowie nademna. Split z zalozenia jest nie odpowiedni dla ciebie. Slabo przeczytales tego arta Jest w chooy przeladowany niestety nawet jak na split.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Plan lipa, przeładowany nic by nie dał poza przetrenowaniem

Ułóż porządny plan FBW a zostaw splita na razie.
Info o FBW masz w postach podwieszonych

pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26602
troszke przekabinowane... ogranicz sie do prostych ruchow typu uginania podciagania wyciskania zastosuj split 12/10/8/6 i dieta do tego i lecisz rosnij zdrowo i kolorowo wesolych

By Animal...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5629
Zero progresji, regresji, ogólnie lipa. Radze przeczytać podstawy treningowe

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
osz Ty kurde !

przetronowany jestes... daj sobie troche luzu od siłowni... proponuje z 1-2 tyg wolnego a potem leć FBW (masz w postach podwieszonych fbw george'a)

na prawde zajedziesz sie ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1080
Thx za porady ^^ Wiedziałem w sumie, że ten plan jest zryty. Miałem zamiar przygotowac nowy. Co myślicie o tym:?


Poniedziałek(Klata, biceps)(NA MASE):
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej (progresywne) 4serie 10-4 powtórzenia
-Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej(progresywne) 4x10-4
-Wyciskanie sztangielek na ławce 45 stopni(progresywne) 4x10-4
-PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ(progresywne) 4x10-4
-ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ (progresywne) 4x10-4
-WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE (progresywne) 4x10-4

Biceps:
-Uginanie hantli na przemian (progresywne) 4x10-4
-Uginanie ramion ze sztangą podchwytem 4x10
-Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku (progresywne) 4x10-4

Wtorek(nogi, bary):
Nogi(NA RZEŹBE)
-PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE 4x12
-UGINANIE NÓG W LEŻENIU 4x12
-wspiętki na palcach 3x14
-PRZYSIADY WYKROCZNE z hantlami 4x12
-przysiady ze sztangą 3x12

Bary(NA MASE):
-Unoszenie sztangielek 3x10
-Wyciskanie sztangi w siadzie z przodu (progresywne) 4x12-6
-Wyciskanie sztangi zza pleców w saidzie (progresywne) 4x12-6
-Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4x10
-wycisaknei sztangielek na boki (progresywne) 4x12-6

Środa (plecy,triceps)(NA MASE):

Plecy:
-PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3x10
-PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) (progresywne) 4x12-6
-Martwy ciąg 3x10 (progresywne) 4x12-6
-SZRUGSY 3x10 (progresywne) 4x12-6
-Podciąganie na drążku 3x8
-Przyciąganie do siebie maszyny (progresywne) 4x10-4


Triceps:

-WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGI NA STOJĄCO (progresywne) 4x12-6
-WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W STANIU (progresywne) 4x12-6
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA (progresywne) 4x10-4
-POMPKI W PODPORZE TYŁEM 4x10

Czwartek: FREE

Piątek(klata, biceps)

Sobota(nogi, bary)

Niedziela(plecy, triceps)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
podziekowales za rady a z nich nie skorzystałes...

na klatke robimy 12-14 serii max tygodniowo... a policz sobie ile Ty masz? :P

na duze partie (plecy, nogi, klatka) przy Twoim stazu radze zrobic ok 14 serii, nie wiecej... (3 cwiczenia)

na mniejsze (bic, tric) max 8 serii (2 cwiczenia po 4 serie), a na barki 8-9 serii...
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Powiem tyle. Wchooy przeladowany ten twoj plan. Nie masz za bardzo pojecia o ukladaniu planu treningowego.
Proponuje cwiczyc FBW (https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html)
Lub jesli koniecznie musisz split (https://www.sfd.pl/[art]_Split_czyli_zabawa_na_calego_dla_bardziej_zaawansowanych_by_georgu-t350792.html) 

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1080
Dobra. Patrzyłem na ten split co dałeś mi link i zrobiłem cos takiego:

Poniedziałek:
Klatka:
- Wyciskanie sztangi plasko 10<8<6=6
- Wyciskanie sztangielek na lawce skośnej 10=10=10=10
- Rozpietki na lawce skośnej 12=12<10=10
- Wyciskanie poziome w saidzie na maszynie 10,8,6,6
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną 12,10,8,6
- Uginanie ramion ze sztangielkami sztangielkami uchwycie młotkowym 12,10,8,6
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną na modlitewniku 12,10,8,6
Wtorek:
Nogi:
- Przysiady ze sztanga na barkach 15=15=15<12
- Prostowanie nog w siadze na maszynie 12=12>15<12
- Uginanie nog w leżeniu na maszynie 12=12=12>15
- Wspięcia na palce ze sztanga na barkach 25<20<15<12

Środa:
Plecy:
- Martwy ciag 10<8<6=6
- Podciaganie na drążku szerokim nachwytem 10=10=10=10
- Wiosłowanie sztangielka w podporze o ławke 10<8=8=8
- Szrugsy 20<15<10
Triceps:
- Pompki na poreczach 12<10<8<6
- Francuskie wyciskanie sztanga w lezeniu 10=10=10=10
- PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 10,10,10,10

Piątek:
Nogi:
- Przysiady ze sztanga na barkach 15=15=15<12
- Prostowanie nog w siadze na maszynie 12=12>15<12
- Uginanie nog w leżeniu na maszynie 12=12=12>15
- Wspięcia na palce ze sztanga na barkach 25<20<15<12
Barki:
- Wyciskanie sztangi z za głowy 12<10<8=8
- Unoszenie sztangielek bokiem 10=10=10
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 10=10=10
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12,10,8,8

Brzuch jadę aerobiczną 6 Weidera.

Nogi jako jedyne na razie chcę ćwiczyć na rzeźbę. W reszcie chce nabić masę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5942
oksheh

mlody,chyba nie zrozumiales
dla ciebie trening dzielony-jako koncepcja juz jest zly.
nie posiadasz odpowiednich srodkow,ani doswiadczenia,aby programy tego typu pracowaly na twoja korzysc.
skup sie na podstawach.
bo tylko one zbuduja sile i mase.
full body 3 x tyg.
pozdrawiam.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
nie wyciągasz wniosków z tego co Ci piszemy

Klatka , nogi, placy 16 serii po co?
biceps triceps 12 serii po co ?

Spójrz na ten plan i zastanów sie czy jesteś w stanie wykonac taki trening

Jest za duży objetościowo przładowany i wogóle do poprawy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje pierwsze FBW do oceny.

Następny temat

Muay thai

electro
Polecane artykuły