SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój trening na mase...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
Od dzisiaj zaczynam taki trening..

Poniedziałek:

Klatka- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej w średnim uchwycie (3 serie 63kg po 5 razy)
- Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w średnim uchwycie (3 serie 50kg po 7 razy)
- leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona lekko ugięte w łokciach (4 serie 12kg po 7 razy)

Triceps- WYCISKANIE FRANCUSKIE JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE (4 serie 15kg po 10 razy)
- stojąc w opadzie tułowia - prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką trzymaną chwytem młotkowym (3 serie 5kg? po 5-7 razy)
- leżąc tyłem na ławce poziomej - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej nachwytem (3 serie 15kg po 5-7 razy)


WTOREK:

Plecy- unoszenie sztangi zza głowy (3 serie 46 kg po 5 powtórzeń)
- wiosłowanie ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 10 razy)
- Martwy ciąg (4 serie 63kg po 7 razy)


BICEPS- unoszenie ramion ze sztangielkami stojąc (4 serie 15kg po 10 razy)
- stoimy w stabilnej pozycji, wyprostowane ramiona, równoległe do podłogi wyciągamy w bok. Ugięcia przedramion w płaszczyźnie czołowej ze sztangielkami trzymanymi podchwytem. (3 serie 3-5kg po 5-7 razy)
- stojąc - uginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym (3 serie 15kg po 10 razy)

PRZEDRAMIĘ - unoszenie ramion ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 7 razy)
- stojąc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną podchwytem, sztanga z przodu (3 serie 10-20kg po 5-7 razy)
- siedząc - zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi nachwytem (3 serie 5kg po 57 razy)

ŚRODA:
Brzuch- Rożne sposoby
Barki- unoszenie hantelek na boki (3 serie 10kg po 7 powtórzeń)
- unoszenie barków z hantelkami (3 serie 15kg po 10 razy)
- stojąc - podciąganie sztangi trzymanej szerokim nachwytem wzdłuż tułowia (3 serie 15-20kg po 5-7 razy)

CZWARTEK:
Klatka + Biceps + Triceps

PIĄTEK:
Plecy + przedramię

nóg nie ćwiczę ponieważ mam chore kolano...
jeżeli jest coś źle to proszę o poprawienie tego...ćwiczę już od 8 miesięcy 5 dni w tygodniu i robiłem więcej serii w tygodniu na klatkę...wcześniej ćwiczyłem każdą grupę mięśni podczas każdego treningu, a teraz postanawiam sobie to rozłożyć..

Wzrost- 183cm
Waga- 77kg

Moja dieta to:
- dużo mięsa
- Twarożek (prawie codziennie)
- Płatki Owsiane z mlekiem
- często piję kakao (jakoś 5-6 razy w tygodniu po 500ml)


Zmieniony przez - Ello997 w dniu 2007-11-26 09:59:01

yo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
to robić ten plan????

Poniedziałek:
Klatka- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej w średnim uchwycie (4 serie 63kg po 5 razy)
- Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w średnim uchwycie (4 serie 50kg po 7 razy)
- leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona lekko ugięte w łokciach (4 serie 12kg po 7 razy)

Triceps- WYCISKANIE FRANCUSKIE JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE (5 serii 15kg po 10 razy)
- stojąc w opadzie tułowia - prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką trzymaną chwytem młotkowym (3 serie 5kg? po 6 razy)
- leżąc tyłem na ławce poziomej - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej nachwytem (3 serie 15kg po 5-7 razy)


WTOREK:
Plecy- unoszenie sztangi zza głowy (4 serie 46 kg po 5 powtórzeń)
- wiosłowanie ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 10 razy)
- Martwy ciąg (4 serie 63kg po 7 razy)

BICEPS- unoszenie ramion ze sztangielkami stojąc (5 serii 15kg po 10 razy)
- stoimy w stabilnej pozycji, wyprostowane ramiona, równoległe do podłogi wyciągamy w bok. Ugięcia przedramion w płaszczyźnie czołowej ze sztangielkami trzymanymi podchwytem. (3 serie 3-5kg po 5-7 razy)
- stojąc - uginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym (3 serie 15kg po 10 razy)

PRZEDRAMIĘ - unoszenie ramion ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 7 razy)
- stojąc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną podchwytem, sztanga z przodu (4 serie 10-20kg po 5-7 razy)
- siedząc - zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi nachwytem (3 serie 5kg po 57 razy)

Środa wolne..

CZWARTEK:
Brzuch- Rożne sposoby
Barki- unoszenie hantelek na boki (4 serie 10kg po 7 powtórzeń)
- unoszenie barków z hantelkami (3 serie 15kg po 10 razy)
- stojąc - podciąganie sztangi trzymanej szerokim nachwytem wzdłuż tułowia (3 serie 15-20kg po 6 razy)
i spróbuję jeszcze chociaż łydki porobić....np. na schodach

bo za jakieś 1-2 godziny musze iść na siłke....

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
trening beznadziejny jak chcesz mase to kazda partia rob 1 raz w tygodniu wiecej nie znaczy lepiej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
no to co mam robić w czwartek i piątek?

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
PONIEDZIAŁEK:

Klatka- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej w średnim uchwycie (4 serie 63kg po 5 razy)
- Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w średnim uchwycie (4 serie 50kg po 7 razy)
- leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona lekko ugięte w łokciach (4 serie 12kg po 7 razy)

WTOREK:

Plecy- unoszenie sztangi zza głowy (4 serie 46 kg po 5 powtórzeń)
- wiosłowanie ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 10 razy)
- Martwy ciąg (4 serie 63kg po 7 razy)

ŚRODA:
Brzuch- Rożne sposoby
Barki- unoszenie hantelek na boki (4 serie 10kg po 7 powtórzeń)
- unoszenie barków z hantelkami (3 serie 15kg po 10 razy)
- stojąc - podciąganie sztangi trzymanej szerokim nachwytem wzdłuż tułowia (3 serie 15-20kg po 6 razy)

CZWARTEK:
PRZEDRAMIĘ - unoszenie ramion ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 7 razy)
- stojąc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną podchwytem, sztanga z przodu (4 serie 10-20kg po 5-7 razy)
- siedząc - zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi nachwytem (3 serie 5kg po 57 razy)

PIĄTEK:
BICEPS- unoszenie ramion ze sztangielkami stojąc (5 serii 15kg po 10 razy)
- stoimy w stabilnej pozycji, wyprostowane ramiona, równoległe do podłogi wyciągamy w bok. Ugięcia przedramion w płaszczyźnie czołowej ze sztangielkami trzymanymi podchwytem. (3 serie 3-5kg po 5-7 razy)
- stojąc - uginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym (3 serie 15kg po 10 razy)

Triceps- WYCISKANIE FRANCUSKIE JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE (5 serii 15kg po 10 razy)
- stojąc w opadzie tułowia - prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką trzymaną chwytem młotkowym (3 serie 5kg? po 6 razy)
- leżąc tyłem na ławce poziomej - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej nachwytem (3 serie 15kg po 5-7 razy)

A taki Trening?





Zmieniony przez - Ello997 w dniu 2007-11-26 11:34:19

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
Albo dobra..Będe ćwiczył 3 dni w tygodniu:P skoro mówicie że tak jest lepiej...

Poniedziałek:
Klatka- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej w średnim uchwycie (4 serie 63kg po 5 razy)
- Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w średnim uchwycie (4 serie 50kg po 7 razy)
- leżąc na ławce poziomej rozpiętki ze sztangielkami - ramiona lekko ugięte w łokciach (4 serie 12kg po 7 razy)

Triceps- WYCISKANIE FRANCUSKIE JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE (5 serii 15kg po 10 razy)
- stojąc w opadzie tułowia - prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką trzymaną chwytem młotkowym (3 serie 5kg? po 6 razy)
- leżąc tyłem na ławce poziomej - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej nachwytem (3 serie 15kg po 5-7 razy)


WTOREK:
Plecy- unoszenie sztangi zza głowy (4 serie 46 kg po 5 powtórzeń)
- wiosłowanie ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 10 razy)
- Martwy ciąg (4 serie 63kg po 7 razy)

BICEPS- unoszenie ramion ze sztangielkami stojąc (5 serii 15kg po 10 razy)
- stoimy w stabilnej pozycji, wyprostowane ramiona, równoległe do podłogi wyciągamy w bok. Ugięcia przedramion w płaszczyźnie czołowej ze sztangielkami trzymanymi podchwytem. (3 serie 3-5kg po 5-7 razy)
- stojąc - uginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym (3 serie 15kg po 10 razy)

PRZEDRAMIĘ - unoszenie ramion ze sztangą trzymaną nachwytem (4 serie 30kg po 7 razy)
- stojąc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną podchwytem, sztanga z przodu (4 serie 10-20kg po 5-7 razy)
- siedząc - zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi nachwytem (3 serie 5kg po 57 razy)

Środa wolne..

CZWARTEK:
Brzuch- Rożne sposoby
Barki- unoszenie hantelek na boki (4 serie 10kg po 7 powtórzeń)
- unoszenie barków z hantelkami (3 serie 15kg po 10 razy)
- stojąc - podciąganie sztangi trzymanej szerokim nachwytem wzdłuż tułowia (3 serie 15-20kg po 6 razy)
i spróbuję jeszcze chociaż łydki porobić....np. na schodach

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1046
ja na twoim miejscu ćwiczyłbym treningiem HST (na jednym treningu całe ciało) ale jak uważasz

Bez kasy nie ma masy :) :) :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
Pilar--> ćwiczyłem tak przez rok czasu..potem mi zaczęli gadać że powinno się ćwiczyć każdego dnia inną partię mięśni...a teraz Ty mi mówisz że powinienem robić tak jak robiłem:P to ja już sam nie wiem o co chodzi:P

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
Na jednym treningu całe ciało?stary ile on bedzie w silowni siedzial?Polwinno byc wiecej seri a mniej powtórzen i jaknajwyższym cieżarem,jedna partie mięśni raz w tygodniu bo mięśnie nie maja czsu sie zregenerować

Cztery tabletki metki dla pięknej sylwetki;/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
więc..ten ostatni plan który podałem..jest dobry?

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783


trochę mi brzuch wciągnęło jak napiąłem biceps:P

yo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783


proszę o ocenienie czy to dobrze jak na 7-8 miesięcy ćwiczeń..

Zmieniony przez - Ello997 w dniu 2007-11-26 13:13:51

Zmieniony przez - Ello997 w dniu 2007-11-26 13:14:30

yo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cy nalezy cwiczyc 5 dni bez przerwy

Następny temat

trening dla wieśniaka

WHEY premium