Powiem tak. W piłke gram od dziecka. W różnych szkołkach, klubach turnijeach itp. Od zawsze stawiałem na obuwie najwyższej jakości. NA początku cieszyły mnie jakies różne kolorowe badziewa Dopóki nie dostałem z klubu Copa Mundial ( lanki- mięki odpowiednik World Cup'ów) Lepszych butów nie miałem. Niesamowicie wytrzymałe solidne wygodne... same superlatywy, czucie piłki... hmm dla niekórych są za cienkie... więc to samo mówi za Siebie. Rewelacja. Kupięłm do Nich World cupy i tez solidny porządny but tylko bardzo twardy, na naprawde mięski nawierchnie. Na początku gry w Nich miałem obgniaty pomimo gry na bardzo miękich polanych wodą murawach. No ale noga sie przyzwyczaiła i juz nie mam takiego problemu jednak dalej gdy go ubiore czuje na nodze że po prostu "trzyma" cięzko mi to okreslić. Butów tych raczej teraz nie zamieniłbym, na inne. Wystarczy popatrzec na mundial i inne imprezy. Polska 3 - 2 - 1 liga. 70%zawdoników gra w butach tej seri. Gwiazdy grają w innych badziewach bo mają popodpisywane umowy i muszą grac w różnych wynalazkach. Mundial drużyna Niemiec więszka połowa zawodników oczywiście world cupy... Klose i ekipa. Zreszta większość Bundesligi w Nich gra...
Ale sie rozpisałem. wniosek jeden Buty dla prawdziwych piłkarzy, co do jakis tricków i gry niekonwencjonalnej że sie tak wyraze to nie wiem bo tak nie gram ;) pozdro
Ale sie rozpisałem. wniosek jeden Buty dla prawdziwych piłkarzy, co do jakis tricków i gry niekonwencjonalnej że sie tak wyraze to nie wiem bo tak nie gram ;) pozdro
