SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356659

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 214

"Nie Jestem Jak Wszyscy, Na Imię Nie Mam Każdy..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1788

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2218
co do tego jak dziala to przez prawie 2 miesiace korzystania bylem zadowolony, teraz staram sie dostarczac bialko w calosci z pozywienia, twarog, tunczyk, piers z indyka, platki itp lecz zdecydowanie lepiej sie czulem po bialku, "roslem w oczach", od stycznia znowu ostrowia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1788
co do tego jak dziala to przez prawie 2 miesiace korzystania bylem zadowolony, teraz staram sie dostarczac bialko w calosci z pozywienia, twarog, tunczyk, piers z indyka, platki itp lecz zdecydowanie lepiej sie czulem po bialku, "roslem w oczach", od stycznia znowu ostrowia

miałeś jakąś diete brałes jakies suple lub odżywy? jak dostarczales węgli?

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2218
no staralem sie jesc jakos zdrowo, z rana platki z mlekiem, potem serki wiejskie na drugie, jakas maslanka, ryz, duzo piersi z kurczaka, aczkolwiek pozwalalem sobie na np gorzka czekolade czy pieczywo pszenne, po prostu glownie staralem sie wyrobic 2gramy bialka na kgmc ze srodkow naturalnych, dla mnie osobiscie mimo za duzej wagi musze dostarczac duzo wegli bo inaczej zle sie czuje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
daremna gadka "roslem w oczach" po ostrowi heheheh dieta a co to jest ?? jestescie nie mozliwi bialkiem typu ostrowia uzupelnia sie braki w diecie i sluzy to tylko temu.braki powstaja z braku czasu na zjedzenie norm posilku.Takie odzywki pomagaja rowniez odciazyc uklad trawienny gdyz przy duzych ilosciach jedzenia moze sie buntowac. poczytajcie dzial odzywianie a potem piszcie takie smuty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28926
mi waniliowa ostrowia smakowala z mlekiem, za to z woda byla ochydna (jak woda z betoniarki). po zezarciu 400g musialem ja odstawic z powodu problemow zoladkowych (dawniej praktycznie w ogole nie pilem mleka, a ostrowie robilem 2 razy dziennie wlasnie z mlekiem). czekoladowa treoche gorsza w smaku, lepiej wchodzi z kakao. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2218
tyle wiem ze uzupelnia sie braki w diecie, po prostu teraz jem znacznie wiecej bialka z produktow i czasami mnie az mdli hehe, a czulem sie znacznie lepiej uzupelniajac ostrowia i efekty byly lepsze wg mnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1036
ale pytanie
no takie ze nie wiem czego ty oczekujesz, pytasz sie o przyrosty ;o ktos inny pisze ze mozna sie otlusic itd przeciez to jest uzupelnienie diety, to tak jak ktos napisal ze zapytalbys sie jakie miales przyrosty po twarogu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
z 10 banow powinno wpajsc !

od teraz bede je dawal, zasady dzialu przeczytac.

trening -> ból -> rozwój

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

electro
Polecane artykuły