...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
mecz stał na wysokim poziomie i podobał mi sie

...
Ten klub jest skazany na zwycięstwa a wszystko to dzięki ludziom którzy wiedzą co robią ... i kupują w przeciwieństwie do innych szastających na lewo i prawo licząc na cud heh . Jeszcze długo długo FC Barcelona będzie WIELKA ! LM 2oo5/2oo6 muuusi być nasza ...
...
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
Przyznam ze przed meczem obawiałem sie troche o wynik bo ciągle w głowie miałem to co wydarzyło sie rok temu i bałem sie ławki rezerwowych Chelsea : Duff,Drogba,Wright-Philips,Maniche, Barca nie miała takiej ławki ale ciesze sie ze zwycięstwa Barcy

[*] Kazimierz Górski [*]

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Kolejne zwycięstwo Blaugrany !

Fc Barcelona po ładnym meczu na La Romareda wygrala z Realem Zaragoza 2-0.
Bramki dla ''dumy kataloni'' strzelali Ronaldinho w 80 minucie z karnego i w 82 Henrika Larssona . Po załosnym zachowaniu kibicow Saragossy Etoo byl bliski opuszczenia boiska . jednak Sedzia Rijkard i cala paka fcb powsztrzymal kamerunczyka .

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Powinni nałożyć jakąś poorzadną kare na tą Saragosse bo to nie pierwszy raz wyzywali jakiegos zawodnika. Szkoda mi Eto'o bo jego rasisci najczesciej sie czepiają

...
FC BARCELONA wygrywa poraz kolejny co cieszy Już dawno nie ma wątpliwości kto ma mistrza kraju Real zbiera kolejne chłosty , baty i nie wiem co jeszcze od Mallorcy haha żenada ! 8 pkt przewagi to pełen komfort i luz
...
Ale muszą grać na maxa do końca sezonu i nie mogą mysleć ze już mają mistrza

...
z taką forma Real'u Barcelona musi to wykorzystać

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Jestem pewny że wykorzysta

...
FC Barcelona 3-2 Deportivo La Coruńa.
Barcelona wygrała wczoraj z Deportivo 3-2, po bardzo ciekawym meczu 3-2.
Po pierwszej połowie było 2-2 i zapowiadało sie, że będzie w drugiej połowie bardzo ciekawie i gorąco.
Ostatecznie Barcelona wygrał 3-2, a bramke na wage zwycięstwa zdobył Samuel Eto'o. Pozostałe bramki strzelali Henrik Larsson i Ronaldinho.
"Blaugrana umacnia się na pozycji lidera Primera Division.