SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fc Barcelona

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 294775

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
Sevilla - Valencia
1 : 0

92' Jordi

no i kolejny rywal Barcy do mistrzostwa traci punkty

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
Real prowadzi 2:0 ale szerze mówiąc ****e mnie to !!!! Jeszcze mecz sie nie skończył a już gówniarze na necie wypisują Hala coś tam jak mnie takie cos denerwuje tak to siedzą z cicho a tak to juz wielcy kibice HIWD !!!!!

VISCA EL BARCA


Zmieniony przez - PuMa613 w dniu 2006-03-26 20:05:48

[*] Kazimierz Górski [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087


oby tak bylo w tym roku!

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
myśle, że tak będzie

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Nie ma innej opcji Barca znów będzie mistrzem kraju, ale najważniejsza teraz jest LM <yes> Barca musi wreszcie wygrać, tak długo czekam na Puchar Mistrzów w rękach zawodników z Katalonii

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi i nie tylko mi że FC Barcelona to przyszły zwycięsca ligi hizpańskiej . Real jest bez znaczenia w walce i mistrzostwo i to nie od dzisiaj Najbliższa konfrontacja Realu z Barceloną będzie bardzo ciekawa jednak też bez większego znaczenia bo mistrza może mieć już tylko jedna drużyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Barcelona teraz musi sie skoncentrować tylko na Lm.
W lidze wystarczy, że będą grać spokojnie i konsekwentnie.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
popieram Was wszytkich teraz trzeba skoncentrowac sie na meczu z benfika, a o lige badzmy spokojni

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
mecz z Benfica bedzie b.trudny. nie mowie tutaj tylko o sile rywala, ale duzych oslabieniach kadrowych, w koncu Puyol, Edmilson, Marquez to prawie cala obrona... jutro o 20:45 na Estadio da Luz w Lizbonie sie wszystko wyjasni i wszyscy bedziemy o jeden mecz madrzejsi

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
1000 post w tym temacie nalezy do mnie mozemy sie zabawic troche w Mistera i ustawic sklad Barcy na mecz z Benfica! oto moj typ:
Valdes
Belletti Oleguer Rodri Gio
van Bommel Motta
Deco
Giuly Ronnie
Eto'o

!!! Barca más que un club !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hattrick - wirtualny manager

Następny temat

Najlepszy bramkarz w Europie.

WHEY premium