SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fc Barcelona

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 294716

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
ja go akceptuje, bo ma podejscie do zawodnikow i mozliwe, ze dobrze wplynalby na zespol a to jest teraz dla FCB najwazniejsze. Ja jestem zwolennikiem tego, zeby trener pracowal z druzyna jak najdluzej. Ale Frank niejednokrotnie pokazywal ze sobie po prostu nie radzi. Drugi sezon pod rzad zespol jest zle przygotowany do ligi, to w FCB jest niedopuszczalne.

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Co Wy tak o zmianie trenera?
zostawcie narazie Rijkarda
jeszcze sezon nie stracony.

Ja na prawdę długo go broniłem.Niestety ten sezon już go w moich oczach skreślił.Narazie (!) sezon nie jest stracony ,ale nie wiele do tego brakuje.Jak narazie Real kjonsekwentnie powiększa przewagę ,a my tracimy punkty na kazdym wyjeździe.
Zawodników dobrych mamy i tu bym nie szukał problemów.Jak to jest ,zę potrafią jeden mecz u siebie zagrać super a za tydzień na wyjeździe - kompletny piach ??....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
"Drugi sezon pod rzad zespol jest zle przygotowany do ligi, to w FCB jest niedopuszczalne."
Źle przygotowany a plasuje sie poki co na II pozycji z nie małymi szansami na mistrza , jedno wyklucza drugie .

"sezon nie jest stracony ,ale nie wiele do tego brakuje" no faktycznie niewiele tylko lekko ponad połowa sezonu
Jak narazie Real konsekwentnie powiększa przewagę ,a my tracimy punkty na kazdym wyjeździe.
to aż dziw że ta przewaga to nadal 4pkt skoro tak konsekwentnie Real powieksza przewage

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2007-12-06 12:06:23

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Mówisz podand połowa sezonu.Przy takiej grze - gdzie nie widać żadnej poprawy to może być nawet i pięć lat ,a będą przegrywać.

No i co ,żę 4 punkty ?? 1 wystarczy aby mieli I miejsce na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
"Źle przygotowany a plasuje sie poki co na II pozycji z nie małymi szansami na mistrza , jedno wyklucza drugie."

Wcale sie nie wyklucza. W takim skladzie kadrowym gdyby bylo dobre przygotowanie to FCB powinno wszystkich jechac po calosci.
a co potwierdza moja teze ze zle przygotowany? np forma co poniektorych pilkarzy [czyt. Ronnie, Marquez, Henry i kilku innych]

Zmieniony przez - wollny w dniu 2007-12-06 16:48:55

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
W takim skladzie kadrowym gdyby bylo dobre przygotowanie to FCB powinno wszystkich jechac po calosci.

tu się wolny z tobą zgodze
z takim składem FCB powinna jechac średniaków z P.D. jak złoto
widać, ze czegos im brakuje
moim zdaniem ten spadek formy to chwilowy
Eto wrócił do składu, mysle, ze teraz będzie już tylko lepiej.

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
JAk Eto'o wrócił to na pewno będzie lepiej.Moim zdaniem on i Messi (+ Iniesta możę) stanowią ostatnio (no możę Eto'o nie ostatnio) o sile tej drużyny.

Co do tego chwilowego spadku - no niewiem - on chyba trwa od tamtego sezonu (absolutny brak sukcesów w tamtym sezonie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119
HMm dopóki w Barcelonie będzie grał taki ktoś jak Messi jestem przekonany że przed Barcą dopiero wszystko co najlepsze. W magazynie futbol stwierdził, że z Barceloną chciałby być do końca kariery a patrząc na jego potencjał i to jak się ten piłkarz rozwija widze w nim drugiego Maradone. A jeśli tylko po kontuzji wróci Eto i Roni ustabilizuje swoją to Barca pyknie Real różnicą 10 pkt na koniec sezonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
[quote]HMm dopóki w Barcelonie będzie grał taki ktoś jak Messi jestem przekonany że przed Barcą dopiero wszystko co najlepsze. W magazynie futbol stwierdził, że z Barceloną chciałby być do końca kariery a patrząc na jego potencjał i to jak się ten piłkarz rozwija widze w nim drugiego Maradone. A jeśli tylko po kontuzji wróci Eto i Roni ustabilizuje swoją to Barca pyknie Real różnicą 10 pkt na koniec sezonu.


Dokładnie chwilowo Barcelone trapią kontuzje i gre ciągnie tylko Messi ale jak wszyscy wrócą to się zacznie Show :D
Visca el Barca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Jasne jest że się wyklucza . Człowieku nie sama FC Barcelona jest w P.D. wyprzedza ją odwieczny rywal najsilniejszy z możliwych i tyle . To nie świadczy w ogole że FC Barcelona jest źle przygotowana do sezonu . Piszesz że mają super skład i powinni jechać każdego . W piłce nożnej tego nie ma . Real też z bajecznym składem nie jedzie każdego .
To czy FC Barcelona była dobrze przygotowana do sezonu pokarze efekt końcowy W LM jakoś nie widać by była źle przygotowana do walki o najwyższe cele .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2007-12-07 08:27:04

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hattrick - wirtualny manager

Następny temat

Najlepszy bramkarz w Europie.

WHEY premium