...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Wspaniała passa trwa .Kolejne zwyciestwo.
Wczoraj na Lluís Companys Fc Barcelona wygrala z Espanyol'em 2-1 .
Jednak ta wygrana nie przyszla tak łatwo jak do tego przyzwyczaila nas duma kataloni. W 43 minucie pierwszego gola w meczu strzelil Deco.
Na 2-0 podwyzszyl niezastapiony kamerunczuk Etoo. Jak przystalo na derby katalonie Espanyol łatwo skóry nie oddal. W 59 minucie spotkania kontaktowego gola strzelil Tamudo. Mecz skonczyl sie wynikiem 2-1 .

VISCA EL BARCA

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Szacuny 10 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12341
Kolejne zwycięskie derby

Mecz nie był zbyt porywający ale trzeba przyznać że wszyscy walczyli jak samuraje(9 żółtych kartoników)

Szkoda niewykorzystanej sytuacji Deco na 0:3, jednak każde zwycięstwo równa się 3 pkt Nasz największy crack też niestety nie ukazał wszystkich swoich możliwości(dobre krycie przez przeciwnikow) ale preła dołożyła kolejną brameczke ito mnie cieszy

Visca el Barca

"Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry"

...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Stracił przytomność na derbach Barcelony...
PAP 15:45

Pomocnik FC Barcelona, Deco doznał wstrząśnienia mózgu w sobotnim meczu przeciwko Espanyolowi i noc spędził w szpitalu na obserwacji. W niedzielę lekarze wypuścili go do domu.

Władze klubu poinformowały, że stan zdrowia portugalskiego pomocnika szybko się poprawia. W poniedziałek ma on trenować, jednakże szkoleniowcy przygotowali dla niego specjalne zajęcia.

Do incydentu doszło w 58. minucie spotkania, kiedy zderzył się głową z kolegą klubowym, Thiago Mottą. Na krótki czas stracił przytomność.

W derbach stolicy Katalonii lepsza była prowadząca w lidze Barcelona - na stadionie Espanyolu wygrała 2:1. 28-letni Deco zdobył jedną z bramek.