zostaw serie- dołożyć zawsze lepiej niż odejmować
jeśli wprowadzisz MC do treningu to rób go zamiennie z przysiadami i w tym momencie możesz zrezygnować z ćwiczenia na dwugłowe
po maxach zrób porządne SD i powinno być ok
Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-07-31 15:24:51
jeśli wprowadzisz MC do treningu to rób go zamiennie z przysiadami i w tym momencie możesz zrezygnować z ćwiczenia na dwugłowe
po maxach zrób porządne SD i powinno być ok
Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-07-31 15:24:51
Pozdrawiam


<-----