SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62135
Nie wystarczy to wyciskanie.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
Co byś proponował dorzucić, jeżeli samo wyciskanie z głową w dół nie wystarczy :)? Skos dodatni np?


Zmieniony przez - ABSII w dniu 2015-09-22 08:18:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
starsznie kombinujesz -widzisz pisaliśmy ci abyś nie robuł siadów/ciągów na jednym treningu
co do kaltki daj jakies wyciskanie na hantlach i dipy- bedzie ok w twoim wypadku, dla pewnosci pokaz cały plan z rozkładem serii w mikrocyklach

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
Co do kombinacji to najwyraźniej musiałem sam się o tym przekonać za to plus że już nie będę więcej :P.

Tradycyjne 15/10/5~1s/2s/3s.

- MC / Przysiad
- Wyciskanie hantli skos dodatni
- Dipy
- Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki - czy można to czymś zastąpić żeby nie robić 3 cyklu tak samo (nie daje rady na szeroko się podciągnąć z obciążeniem aby dobrze stopniować chyba że można na wąsko nachwytem?)
- Unoszenie sztangielek bokiem do góry
- Młotki
- Francuz gryfem siedząc

I dodatkowo pytanie będzie to mój 3 cykl na HST. Ćwiczenia pozmieniałem trochę żeby urozmaicić bo dwa pierwsze cykle na tych samych ćwiczeniach zrobiłem i w drugim widzę po centymetrze że progres już mniejszy. Czy powinienem coś dorzucić do którejś partii bo np za mało? I jeszcze jedno pytanie j.w. przy ściąganiu drążku do klatki.


Zmieniony przez - ABSII w dniu 2015-09-22 12:35:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62135
Ja bym zamienił wyciąg na drążek i unoszenie hantli bokiem na wyciskanie żołnierskie.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
Jasne ale co jeżeli na drążku nie daje rady na szeroko 15 razy się podciągnąć z obciążeniem? Jak to powinno wyglądać?

Wyciskanie żołnierskie w zasadzie robiłem przez ostatnie 2 cykle dlatego chciałem na coś innego to zamienić stąd pomysł na unoszenie hantli bokiem. Będzie git czy dać coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62135
Jak nie możesz podciągnąć się z obciążęniem,to rób progresję powtórzeń,a nie obciążenia.W takim razie na barki zrób serię podwójną,unoszenie na boki i unoszenie w opadzie tułowia.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
Mówiąc seria podwójna masz na myśli super serie czy po prostu jedno po drugim ćwiczeniu?


Zmieniony przez - ABSII w dniu 2015-09-23 08:33:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62135
Super seria jest na mięśnie przeciwstawne np.,biceps,triceps,a seria podwójna jest na ten sam mięsień,w tym wypadku barki,tak to jest ćwiczenie wykonywane jedno po drugim bez odpoczynku.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
Dziękuje! :D
Za pomoc i edukacje :D!


Zmieniony przez - ABSII w dniu 2015-09-23 10:41:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

WHEY premium