SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
i zapewniaj 2g bialka na kg masy ciala :D i bedziesz nabierał masy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Dzięki za rady i dam Ci nawet Soga specu

Zmieniony przez - UNO w dniu 2004-10-27 17:45:52

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie ma sprawy, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
albo lepiej - policz zapotrzebowanie uwzgledniając hst i kickboxing i do tego dodaj 500kcal, bo może byc za malo dodając do bilansu zero 1000kcal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2171
mam takie pyt. bo moze nie doczytalem cos ale interesuje mnie czy wszystkie partie miesni robimy na kazdym treningu czy moze split?? sory za glupie pyt. ale wole byc doinformowany ;)
pzdr!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2171
ok juz dopatrzylem sie ;) pzdr :P
sorki za zasmiecanie...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
"chcialem jeszcze tylko naniesc mala errate : napisałem ze mierzy sie maksy do fazy 5neg - to nieporozumienie - ciezary ustala sie intuicyjnie biorac pod uwage korekte na przyrosty "
jak mam to rozumiec - aktualnie jestem na mikrocyklu 5tek i biore kretke - czy podczas tego mikrocyklu, bo idzie mi zbyt lekko, mam sobie dodawac intuicyjnie obciazenia do maxow albo np. podczas treningu? aha i po drugie slyszalem ze przyrosty sa na mikrocyklach 5tek i powtorzen negatywnych? bo ja poki co przyrostow nie mam albo ich nie zauwazylem (pod wzgledem masy - niestety diety nie ma z przyczyn niezaleznych ). tak wiec kiedy sie moge ich spodziewac skoro jutro mam juz 3 ci trening 5tek? pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"...pod wzgledem masy - niestety diety nie ma z przyczyn niezaleznych..."
-- no niestety bez diety nie ma co sie napalać na efekty jakiegokolwiek treningu :(

mikrocykl 5tek, robisz normalnie zgodnie z planem. Po mikrocylku 5tek jest okres negatywów i to tutaj dobierasz ciężar intuicyjnie, tak żeby wykonać samemu dwa powtórzenia, a pozostałe 3 z pomocą partnera

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
ok przyjalem do wiadomosci co do diety ... tak jakos glupio wyszlo szkoda bo sporo sobie obiecywalem po tym cyklu kreatyny chcialem zrobic mase na lato ladna rzezbe niestety nie wyszlo teraz planuje w lato do pracy i od wrzesnia ostro zaczac masowke. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
zycze powodzenia w dążeniu do celu

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-02-12 12:38:42

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

WHEY premium