SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
diler: tak


luka:

pytanie czy to w twoim zamyśle miało być HST?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
luka jesli tak to poczytaj jeszcze raz podwieszony post o artykułach hst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3239
No jasne :P Mam pomierzone osiagi (15,10,5,5), przeczytalem article i wydaje mi sie ze chodzi wam o ta ilosc serii.... moze jednak 1 i 2 serie ? nie bluchac luki bo luka jest bardzo zielony z tematu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
to w takim razie poczytaj raz jeszcze podstawowe posty z takim o to znaczkiem: (!!!)
pierwszy bląd jest taki, że trenujemy całe ciało trzy razy w tygodniu, a nie w kazdym dzień inne partie, to nie jest split

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
czy wielka przesszkoda bedzie dla hst jesli moj trening odbywa sie trzy dni pod rzad. czw,piat,sob Niestety innaczej nie moge go rozplanowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tak, bedzie wielką przeszkodą :)
może w pon i sr zrobisz HIT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
nie dam rady!!! tylko te dni co napisalem wchodza w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
to co radzicie brac sie ze HST czy poczekac az bede mogl cwiczyc co drugi dzien????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wybor zalezy od Ciebie
jesli plan bedzie lekki to mozesz sprobowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Trening do oceny. Nastawiony na klatke i biceps, po ukosniuku napisalem cwiczenia na kolejne mikrocykle:

Klatka
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (2x15)wyciskanie sztangielek na lawce prostej ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej - głową w górę(2x15)wyciskanie sztangielek na lawce skosnej rozpietki w lezeniu z hantelkami

Plecy
- podciąganie sztangi w opadzie(2x15 podciaganie sztangielek w opadzie PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM
- Podciąganie na drążku podchwytem(1x15podciaganie na drazku nadchwytem ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)

Barki
- Wyciskanie sztangi zza głowy (2x15) Wyciskanie sztangielekwyciskanie sztangli sprzed glowy
- Podciaganie sztangli do brody (1x15)Unoszenie ramion w przód ze sztangą.....................
- Unoszenie sztangielek(1x15) Unoszenie sztangielek bokiem w górę........................

Biceps
- uginanie ramion stojąc ze sztangą nadchwytem (2x15) uginanie ramion stojąc ze sztangą podchwytem
- uginanie ramion ze sztangielkami siadzac(2x15) UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”)

Triceps
- wyciskanie francuskie sztangielek jednoracz w siadzie (2x15) PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA POMPKI W PODPORZE TYŁEM
- wyciskanie prostej sztangli w waskim uchwycie(1x15) PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC wyciskanie sztangielki oburacz w siadzie


Jezeli chcialbym przeplatac cwiczenia a sa one nastawione na klatke i biceps to moge to tak zrobic???
klatka z bicepsem, barki z plecami


Wiem ze glupie pytanie ale czy te cwiczenia mam wykonywac wszystkie w jeden dzien czy mam je podzielic tak ze w kazdy dzien treningowy mam cwiczyc inne partie miesni???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

WHEY premium