SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
2 tak
1 niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
to jeszcze jedno pytanie ktore wlasnie mi sie przypomnialo gdy robie pierwszy trening pietnastek np 60 kg chodzi mi o wyciskanie lezac to w pon/sr/pt robie ta 60?? to nastepne pietnastki w drugim tygodniu tez robie 60kg w te trzy dni?

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
ostatnie pytanko jakie mam. nie wiem jak wyedytowac posta wiec pisze drugiego;/ no wiec tak zrobilem test i wzialem 60 kg x 15 razy i czytajac to https://www.sfd.pl/HST-poczatkowe_obciązenie_-t102475.html nie wiem czy dobrze rozumiem ale mam zmniejszyc ciezar do okolo 35kg x15 w pon w srode 40x15 piatek 45x15 drugi tydzien poniedzialek 50x15 sroda 55x15 i piatek 60x15?? cos ciezko to czytanie z e zrozumieniem idzie. prosilbym o szybka odpowiedz czy dobrze zrozumialem

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
zanizasz specjalnie zeby miec stala progresje. na koncu kazdego minicyklu dochodziasz do swoich maksow w danym zakresie powtorzen.
na tym to polega.
Dodajesz ok 5% co trening az dojdziesz do maksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
a jak to z tymi ostatnimi dwoma tygodniami np jesli w minicyklu 5powtorzen robie 90kg (podaje przyklad na wyciskaniu) i te powtorzenia negatywne tez musze zrobic probe wczesniej? czy np zalozyc 95 zrobic te 2 albo 3 powtorzenia i partner pomaga do 5? tez mam zanizac ciezar o okolo 5%?? czy w fazie negatywnych ma byc stały ciezar bo wydaje mi sie ze wlasnie tak powinno bo innaczej mialoby to sens? bo gdyby zanizal to dalbym sam rade zrobic. czekam na odpowiedz. pozdrawiam

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
ja robie 5RM do konca. nie stosuje negatywow. Jak czuje ze sila mi wzrosla to dodaje ale caly czas robie 5 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
robisz 3 i pomaga partner

lub

cwiczysz sam maksymalnym ciezarem z 5tek lub lekko wyzszym jak jestes silniejszym

lub

robisz wiekszy ciezar sam okolo 3 - 5 powt

lub

robisz dropesety ( opisawane wiele razy, takze mzoesz poszukac, polecane jednak dla zaawansowanych )



Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-03-23 16:54:59

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
zeby nie zasmiecac moglby ktos wytlumaczyc na pierwszej stronie w tabelkach do barkow jest napisane U.SZ.Stojac i U.SZ.w opadzie. tzn U.SZ= unoszenie sztangi? unoszenie sztangi stojac wychodz mi na biceps a w opadzie wioslowanie wiec czemu to w barkach jest nie rozumiem. czy moze zle rozumuje? do tego mam jeszcze male pytanko co robic oprocz wyciskania na klatke dipsy nie da rady. zwykle pompki z obciazeniem na plecach moglby byc?

SORKa wiem o co chodzi w U.SZ.Stojac ale w opadzie no nie rozumiem. dziekuje za odpowiedz

Zmieniony przez - eeroo w dniu 2009-03-23 17:56:26

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
moze chodzi o unoszenie sztangielek bokiem stojac (boczne aktony miesni naramiennych) i unoszenie sztangielek w opadzie (tylne aktony naramiennych)

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
moze tak ale moze sie ktos jeszcze wypowie i co z tym drugim cwiczeniem na klatke co poradzicie

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

WHEY premium