SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 431794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
zostaw serie- dołożyć zawsze lepiej niż odejmować

jeśli wprowadzisz MC do treningu to rób go zamiennie z przysiadami i w tym momencie możesz zrezygnować z ćwiczenia na dwugłowe

po maxach zrób porządne SD i powinno być ok

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-07-31 15:24:51

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
ok Dzieki za wskazowki

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
powodzenia

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
Jeszcz jedno pytanie..
Moge zaczynac od klatki??
Wygladalo by to tak..


Klatka
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (1)
- Przenoszenie (1)
NOGI
-Przysiady ze sztangą trzymaną na barkach (1)
-Uginania nóg w leżeniu (1)
-Wspiecia na Palce ze sztanga na barkach (1)
Plecy
- Podciąganie na drążku szerokim uchwytem (nachwyt) (1)
- Wioslowanie Sztanga (1)
- Szrugsy (1)
Barki
- Wyciskanie sztangi z przed głowy (1)
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę (1)
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia (1)
Biceps
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem (1)
Triceps
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc

+MC na przmeian z przysiadami

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
jeśli to twój priorytet to ok
jak nie to wskazane byłoby robienie na początku przysiadów

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
Ok. Jeszcze raz dzieki za szybka i fachowa pomoc:)

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
spoko i jeszcze raz powodzenia

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
nie mogę znaleźć opisówki tego co nazywacie zig-zag

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 539 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4487
No co Ty?
Wpisz w wyszukiwarce.

Zigzak to nakladanie sie ciezaru na siebie miedzy minicyklami. Normalna sprawa. Wazne zeby ostatni ciezar w minicyklu byl mniejszy badz rowny od ciezaru w drugim treningu z kolejnego minicyklu.

Pamietasz kiedys gadalismy na temat ukladania planow?
Poszedlem dalej w swoim HST i przestaje cwiczyc biceps i triceps.
Dokladam za to serii do klatki i plecow:)
Robie wiec tylko nogi, plecy, klatke i barki.
Jesli zalozenia HST sa prawdziwe powinno mi cos pojsc na lapy po SD.
Zobaczymy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
No co Ty?
Wpisz w wyszukiwarce.
poważnie, różnie to piszą, każdy inaczej. Są jakieś szczątkowe informacje, ale jak ktoś pyta o pojedyncze szczególy i dlatego zapytałem.

Zigzak to nakladanie sie ciezaru na siebie miedzy minicyklami. Normalna sprawa. Wazne zeby ostatni ciezar w minicyklu byl mniejszy badz rowny od ciezaru w drugim treningu z kolejnego minicyklu. hmm, zaplątane dla mnie na razie. Czytałem też to co pisał Sporti, ale zamieszane dla mnie na początek

Pamietasz kiedys gadalismy na temat ukladania planow? jasne, że pamiętam
Poszedlem dalej w swoim HST i przestaje cwiczyc biceps i triceps.
Dokladam za to serii do klatki i plecow:)
Robie wiec tylko nogi, plecy, klatke i barki.
Jesli zalozenia HST sa prawdziwe powinno mi cos pojsc na lapy po SD.
Zobaczymy.
śledzę ten wątek ja teraz jadę jeszcze tradycyjną progresją, a po połowie września ruszam z moim 1 hst. Daj znać jak efekty bez tego bica i trica

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

electro
Polecane artykuły