SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CYKLICZNOŚĆ II GRUPA II CYKL II str.8

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19721
też właśnie zamierzam robić ten trening po regeneracji (cykl II grupy II)
ile tak średnio zschodzi wam czasu na trening A i ile na B????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7220
Mam dwa pytania do Ciebie Michail, a mianowicie:

1. Czy zamiast "Dzień dobry" moge robić martwy ciąg w takiej samej ilości serii i powtórzeń, czy liepiej trzymać się planu.

2.Co moge zrobić na motyl zamiast podciągania na drążku, bo chwilowo nie posiadamy na siłowni (sic!) i w jakich seriach po ile pow. jeśli można.

Z góry dzięki za odpowiedź.

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7247
Hmm, nigdzie nie ma ćwiczeń na tył barków mimo iż w 'SUGEROWANYM PODZIALE GRUP' jest w dniu B. Czy mamy sami dorzucić jakieś ćwiczenie na tą grupę ? Np. 'Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia' ?
Czy jak mamy serie 12-10-8-8 to tak ustalamy progresje :
ciężki : 12<10<8=8
lekki : 12<10=10=10 ?
A w przypadku 15-12-10-8 tak :
ciężki : 15<12<10<8
lekki : 15<12<10=10 ?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
jastrzębie

Już nie będę wklejał, bo musiałbym wkleić na nowo cały cykl, bo inaczej programy wyprzedzą założenia i nic nikt nie skuma.


Co do przeplatania to chodzi o treningi TEJ samej grupy - jest to w założeniach

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Mam dwa pytania do Ciebie Michail, a mianowicie:

1. Czy zamiast "Dzień dobry" moge robić martwy ciąg w takiej samej ilości serii i powtórzeń, czy liepiej trzymać się planu.

MOŻESZ JEŚLI CZUJESZ SIĘ NA SIŁACH FIZYCZNIE I TECHNICZNIE

2.Co moge zrobić na motyl zamiast podciągania na drążku, bo chwilowo nie posiadamy na siłowni (sic!) i w jakich seriach po ile pow. jeśli można.

A CO MACIE?

Z góry dzięki za odpowiedź.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
DaGregi
Hmm, nigdzie nie ma ćwiczeń na tył barków mimo iż w 'SUGEROWANYM PODZIALE GRUP' jest w dniu B.

TO ZALEŻY CZY BĘDZIESZ CZUŁ TAKĄ POTRZEBĘ GDYŻ TE PARTIE MOCNO PRACUJĄ PRZY RUCHACH PRZYCIĄGAJĄCYCH KTÓRE WSYKONUJEMY W TRENINGU GRZBIETU.


Czy mamy sami dorzucić jakieś ćwiczenie na tą grupę ? Np. 'Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia' ?


JAK WYŻEJ

Czy jak mamy serie 12-10-8-8 to tak ustalamy progresje :
ciężki : 12<10<8=8
lekki : 12<10=10=10 ? CZYTAJ UWAŻNIEJ ZAŁOŻENIA - PO CO WIĘCEJ POWTÓZEŃ?
A w przypadku 15-12-10-8 tak :
ciężki : 15<12<10<8
lekki : 15<12<10=10 ?
________________


Zmieniony przez - Michail w dniu 2004-11-26 20:23:47

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Typ progresji (trening ciężki) 1<2<3=4
Typ progresji (trening lekki) 1<2=3=4

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3248


Michail a kiedy cos o jedzonku i suplementach??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 257
mam pytanko michail czy jesli bym zamienił w programie 3 dniowym klatka i triceps na klatka i biceps i grzbiet i biceps na grzbiet i triceps to miało by to jakąś szkode dla treningu,tak już zacząłem 2 tygodnie temu i nie wiem czy teraz to zmieniac prosze o odpowiedż

byc albo cwiczyc oto jest pytanie

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
baszkus

od prawie 3 tygodni łażę z grypą, bo nie stać mnie na leżenie w łóżku.

Postaram się wrzucić coś w miarę szybko/.

-----------


superseria - sorki, ale nadużyłeś nieco "i"... i...się zgubiłem o co chodzi?

Chcesz robić zamiast klatka+trice oraz plecy+bice

klatka+bice oraz grzbiet i trice?

jeśli tak, TO NIE POLECAM.


Zmieniony przez - Michail w dniu 2004-11-26 20:32:41

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKLICZNOŚĆ II - REAKTYWACJA !!!

Następny temat

"CYKLICZNOŚĆ II" GRUPA III CYKL II str.7 i 8

electro
Polecane artykuły