Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7057
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
Spider curl mocna atakuje mięsień ramienny przez co fajnie go aktywuje i mocno pracują bicepsy ale możesz zostawić jak masz. Unoszenie bokiem na ławce daj na pierwszy ogień przed ćwiczeniem głównym a unoszenie bokiem daj z dropsetem.
Szacuny
563
Napisanych postów
2385
Wiek
43 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
22108
Ok w praktyce to miałoby to wyglądać tak że np: 4,5kg 12 powtórzeń wtedy od razu biorę 5,5kg i kolejne 12 powtórzeń, odkładam i od razu biorę 6,5kg próbuję też 12 powtórzeń. Jak skończę to od razu biorę znowu 5,5kg i robię 12p. Odkładam i ostatnia seria 4,5kg i robię ile dam radę. Tak to ma wyglądać?
Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7057
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
Nie do końca. Zrób sobie tak. Serie up 10 powt down 20 powt Na koniec treningu barków robisz rampę unoszenia bokiem po 10 powt przerwy powiedzmy 45 sekund powiedzmy 6 serii w ostatniej już nie możesz dać rady zrobić 10 powt i zaliczasz upadek. Wracasz tymi samymi bez przerw między kolejnymi seriami ale nie przekraczasz 20 powt. Na przykłada 10 x 5kg, 10 x 7kg, 10 x 9kg, 10 x 11kg, 8 x 13kg i tu zaliczasz upadek i kończysz up 12 x 11kg pieczenie i upadek 14 x 9kg pieczenie i upadek 17 x 7kg pieczenie i upadek 20 x 5kg pieczenie i upadek i kończysz Nawet jak jest moc na więcej niż 20 powt to kończysz na 20.
Po takim czymś nie powinieneś dać rady unieść ręki do góry to kończy trening barków.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7057
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
To jest dobry klepacz nawet bardzo dobry i sprawdza się kozacko jeśli chodzi o intensywny trening. Ale trzeba pamiętać, że metoda jest bardzo intensywna i nie można jej stosować za często.