SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[FIT]DT venturka -zrobić formę życia :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 658 Napisanych postów 8604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 143874
...Venturka, ja tak podglądam i podglądam...i aż się dziwię, ze te zdjęcia to polskie krajobrazy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53495
Bo nasza Polska piękna jest
Ci w Warszawie to nie wiedzą
1

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
ven liczysz kalorie?

zazdrosze tych gor naprawde, wiem ze sie powtarzam, przepieknie.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
Kebula - no w zasadzie to widoki po części na stronę polską, po części na słowacką

Garfi

Kokosik - dobrze odgadnęłaś - po drodze Kopa Kondracka

Bziu - nie liczę, do dokładnego wyliczania i planowania BTW nie chcę wracać, co najwyżej jakiś schemat sobie wypracuję, gdyby to, co teraz, nie zadziałało
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
2.09.2015 ŚRODA

TRENING

* WL 6x40kg, 2x44kg, 6x40kg, 6x40kg, 5x40kg
5x40kg, 4x42.5kg, 6x40kg, 6x40kg, 6x40kg
* Bułgary 15x5kg, 15x5kg, 15x5kg
15x5kg, 15x5kg, 15x5kg
* Invert rows 12x, 10x, 10x
10x, 10x, 10x
* Dzień dobry 12x20kg, 12x20kg, 12x20kg
12x8kg, 12x12kg, 12x18kg

WL - przy 44kg przy trzecim powtórzeniu sztanga mnie przygniotła, a myślałam że się uda choć te 3 No i zeszłam z powrotem do 40.
Bułgary -
Inverty-myślałam, że słabiej idzie niż ostatnio, a kiedyś też 12 powtórzeń było problemem, więc w sumie podobnie.
Dzień dobry - przy 20kg to już coś tam czuję, dołożę jeszcze.

Zero dodatkowej aktywności, a cały dzień mi tak zleciał na niczym, dopiero o 23 jadłam kolację..ale za to po południu wpadła godzinna drzemka

- jogurt naturalny 190g, whey jogurtowo-malinowy 20g, migdały 20g
- 3 jajka na miękko, papryka, cukinia, pieczarki
- serek wiejski, papryka, cukinia, pieczarki, sałata lodowa, ogórek, 2 ziemniaki z masłem
- kurczak 350g, ryż 35g, ser żółty (za dużo), truskawki 400g, dynia
+ wit.C, wapń, magnez, kurkuma
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
jak masz siłowy cel i chcesz te 44 i więcej zaliczyć to można pokusić się o inne rozłożenie ciężarów i serii

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
Właściwie to nie mam siłowego celu, ot tak dźwigam sobie dla frajdy

Ale chętnie wypróbuję jakieś inne rozłożenie ciężaru/powtórzeń w tym ćwiczeniu, jeśli coś doradzisz
Na zawody w WL ani tym bardziej TS się nie porywam, ale zawsze warto dbać o progres, a tu widzę, że zaraz dojdę do ściany...
Dzięki za zainteresowanie
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
ja bym zrobił taki miks jak delfince zaproponowałem

rozgrzewka/wejście na ciężar

serie docelowe

regresy

klata będzie rosła i siłą też powinna

tylko musisz mi podać swojego maxa i ile z tym 44 chcesz zrobić powtórzeń, lub może jakiś inny cel podaj jeśli coś chodzi Ci po głowie



Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-09-03 13:22:41

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-09-03 13:23:30

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106705
Max. to 45, więc nie dziwne, że 44 mnie przygniotło
Wiem, że jak kiedyś sprawdzałam, to 45 poszło, ale od razu potem rzuciłam się na 48 i klapa, właściwie to w przeciągu ostatniego roku tylko raz sprawdzałam, tak z ciekawości.

Celu konkretnego nie mam, może tak w odległej przyszłości zaliczenie 50

Patrzyłam, jak to u Delfinki jest rozłożone, przeszło by u mnie takie coś:
10x25, 6x35, 2serie 3x42.5, 4x42.5, 6x35, max.20 ??
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
ventura
Max. to 45, więc nie dziwne, że 44 mnie przygniotło
Wiem, że jak kiedyś sprawdzałam, to 45 poszło, ale od razu potem rzuciłam się na 48 i klapa, właściwie to w przeciągu ostatniego roku tylko raz sprawdzałam, tak z ciekawości.

Celu konkretnego nie mam, może tak w odległej przyszłości zaliczenie 50

Patrzyłam, jak to u Delfinki jest rozłożone, przeszło by u mnie takie coś:
10x25, 6x35, 2serie 3x42.5, 4x42.5, 6x35, max.20 ??


ja bym jednak postawił na nieparzystą liczbę powtórzeń.
wprowadzenie: 9 x 20, 7 x 27,5, 5 x 35,
serie zasadnicze: 3 x 42,5, 3x42,5, [3x42,5] tu bym postawił na 3 serie, ale możesz robić i dwie jeśli tak postanowisz, też nie będzie źle
zejście/regresy: 6 x 35, 8 x 27,5, 10 x 20 w tych seriach możesz robić i więcej powtórzeń, ale + 1 to minimum

Nie bój się tej ilości serii - to okresowo wprowadzasz. Po jakimś czasie wrócisz do swojego ulubionego schematu i mniejszej ilości serii.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

magiczna liczy na wsparcie :)

Następny temat

LubieGdyBoli - zderzenie ze ścianą

electro
Polecane artykuły