SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT - Chudzi moga iśc na ryby - by pilkaPN

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110146

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
to roba ciekawa dla nóg, nie powiem


Gdyby każdy z nas wiedział od razu jak masowac/redukowac/robic siłę - wygądałoby wszystko zupełnie inaczej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Trochę nietypowa rzecz jak na dziennik treningowy, ale sądzę, że warto o tym napisać. Nudzę się na maxa, więc włączyłem sobie filmik Grzesiaka w którym mówił o mowie ciała - by siedzieć wyprostowanym, wyeksponować klatkę i trzymać brodę centymetr nad horyzontem. Oglądając go siedziałem zgarbiony, w pół leżący na krześle. Wpadłem na pomysł - podwyższę monitor. Jaki skutek? Teraz żeby normalnie na niego patrzeć muszę siedzieć z prostym kręgosłupem, oparcie idealnie wpasowuje mi się w lordozę, nawet część szyjna jest świetnie ułożona. Polecam każdemu sprawdzić jak ustawiony ma monitor.



"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
niestety mam laptopa
btw. pierwszy raz w życiu mam 38 w łapie, miesiąc temu miałem 36,5, a kształt nie najgorszy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Zobaczysz co z plecami się stanie po dwóch miesiącach planu

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
a jedziecie tym samym planem?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Tym samym z wyjścia, tylko każdy ociupinkę go zmienił wedle swoich możliwości/potrzeb

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
kurcze chętnie bym go zobaczył bo sam sobie fbw układam i mam z tym problem

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
PROSTE FBW 3X W TYGODNIU A,B,A - PON, ŚR, PT, _KNIFE_:

W SEKWENCJI A,B,A. Nie wolno zmieniać kolejności.

TRENING A - PONIEDZIAŁEK RAMPA NA 5 POWTÓRZEŃ PRZYSIADY
TRENING A - PIĄTEK RAMPA NA 10 POWTÓRZEŃ PRZYSIADY

Analogicznie pompki na poręczach np. trening A - PONIEDZIAŁEK RAMPA NA 10, PIĄTEK - RAMPA NA 5 POWT.

Cytat:
TRENING A:

1. PRZYSIADY 6-10 serii RAMPA, 75-85% CM, 5-10 powt.
2. POMPKI NA PORĘCZACH 5-6 serii, 75-85% CM, 5-10 powt.
3. WIOSŁOWANIE SZTANGĄ 5-6 serii, 75-85%, CM 5-10 powt.
4. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ: 4-6 serii, 75-85% CM, 8-12 powt.

TRENING B:

1. PUSH PRESS 4-6 serii RAMPA, 75-85% CM, 3-6 powt.
2. MARTWY CIĄG 6-10 serii RAMPA, 75-85% CM, 3-8 pow.
3. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU ŚREDNIM NACHWYTEM 5-8 serii, 75-90% CM, 3-10 powt.
4. WYCISKANIE WĄSKIM CHWYTEM 5-8 serii RAMPA, 75-85% CM, 5-10 powt.

sory za spam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Zayebisty trening dzisiaj, szkoda tylko że z przyczyn technicznych nie mogłem zrobić drążka, bo np. na dipsach miałem sporo sił (możliwe że chwilowy spadek wagi, upały nie sprzyjają jedzeniu dużych ilości i jestem chyba lekko odwodniony)

Przysiad

65kg, 75kg, 85kg x 5
95kg x 3
105kg x 5

Dipsy

5 x CC + 10kg x 5

Wiosłowanie hantlą w opadzie tułowia

32kg, 37kg, 42kg, 47kg x 8

ostatnia seria już w małym stopniu przypominała wiosło, ale poprzednie weszły bardzo fajnie

Uginanie ramion sztangą prostą stojąc

3 x 42kg x 5

od razu

Uginanie ramion sztangielkami z supinacją

2x10

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
jako że nie prowadzę dziennika, to pochwalę się, że weszło mi dziś 92,5kg x1 na płaskiej czemu uginanie ramion robisz x5?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER - nowa przedtreningówka od ActivLab , a w jakiej cenie!

Następny temat

Pytanie o beta alaninę

Shoty
Polecane artykuły