Pięknie dzisiaj wszedł trening, zrobiony w 45 minut :) Jest progres siłowy od ubiegłego tygodnia. Creashot 2.0 dobrze działa na treningu. Pompa przednia, koncentracja, wytrzymałość :)
Waga rano na czczo 95.5kg
Zamieniłem kolejnością
pompki na poręczach z francuskim wyciskaniem. Nie chciałem ładować dużo ciężaru bo już kiedyś miałem kontuzje barków od tego. Wolę zmęczyć triceps przy francuskim, a potem dobic na pompkach. I tak było dużo powtórzeń z talerzem 20kg
TRENING
1. Wyciskanie żołnierskie : 5x40kg, 5x60kg, 5x70kg, 3x80kg, 3x85kg
2. Wyciskanie sztangi ławka pozioma : 8x60kg, 8x80kg, 8x100kg, 9x105kg
3. Wyciskanie sztangielek skos dodatni: 12x24kg, 12x30kg, 12x36kg, 12x42kg
4. Power fly: 12x20kg, 12x26kg, 12x30kg, 15x32kg
5. Wyciskanie francuskie 12x30kg, 10x40kg, 10x45kg, 10x50kg
6. Pompki na poręczach 4 serie po 15 powt. z 20kg talerzem
Jedzonko dzisiaj także pyszne :) i wpadnie 6 posiłków zamiast 5:)
1. Ser twarogowy chudy 275g + orzechy włoskie 20g + masło z nerkowców 30g + wiórki kokosowe 20g
2. Musli 100g + jogurt 0% 250g + truskawki 300g + odżywka proteinowa Activlab (40g)
3. Musli 100g + odżywka proteinowa (60g) + banan 130g
4. Tosty razowe z serem żółtym Light + leczo z kurczakiem
5. Makaron + leczo z kurczakiem
6. Makaron + leczo z kurczakiem
Zmieniony przez - SneS w dniu 2015-06-11 15:39:21